Gå til hovedindhold

METRO THERM Metromini 18 Next gennemstrømnings­vandvarmer til flere tappesteder 18,0kW/3x26A/3x400V - (H x B x D): 468 x 239 x 96 mm

Metro ThermEludstyrEAN: 5708512080156
Pris fra 6.989 krtil 8.790 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.801 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på METRO THERM Metromini 18 Next gennemstrømnings­vandvarmer til flere tappesteder 18,0kW/3x26A/3x400V - (H x B x D): 468 x 239 x 96 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6989 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Metromini 18 Next gennemstrmningsvandvarmer - Metro Therm
6.989 kr
Til butik
Metromini 18 Next gennemstrmningsvandvarmer - Metro Therm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Metro Therm
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Elvarme El-vandvarmer
EAN: 5708512080156
Varenr.: 345141518
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metro Therm Mini gennemstrømnings­vandvarmer model 18, 18 kW
-19%6.990 kr
Før 8.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Metro Therm Mini gennemstrømnings­vandvarmer model 18, 18 kW billede

Produktinformation

Metromini 18 - Kraftfuld Gennemstrømningsvandvarmer Forestil dig en vandvarmer, der kun arbejder, når du har brug for det, og som sparer plads i dit hjem. Metro Metromini 18 Next er den perfekte løsning for dig, der ønsker varmt vand hurtigt og effektivt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metro Therm
Kategori: Beholdere & tanke
Størrelse: 468 x 239 x 96 mm
EAN: 5708512080156
Varenr.: 345141518
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
METRO THERM Metromini 18 Next gennemstrømnings­vandvarmer til flere tappesteder 18,0kW/3x26A/3x400V - (H x B x D): 468 x 239 x 96 mm
7.027 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Metro Therm Mini gennemstrømnings­vandvarmer model 18, 18 kW
7.999 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Metro Therm Mini gennemstrømnings­vandvarmer model 18, 18 kW
8.605 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Metro Therm Metromini 18 Next el-gennemstrømningsvandvarmer rør ned
8.790 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad METRO THERM Metromini 18 Next gennemstrømnings­vandvarmer til flere tappesteder 18,0kW/3x26A/3x400V - (H x B x D): 468 x 239 x 96 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad METRO THERM Metromini 18 Next gennemstrømnings­vandvarmer til flere tappesteder 18,0kW/3x26A/3x400V - (H x B x D): 468 x 239 x 96 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK6.989 kr6.989 krKøb
2LavprisVVS6.990 kr6.990 krKøb
3CS MEGASTORE DK7.027 kr7.027 krKøb
4Greenline7.999 kr7.999 krKøb
5BilligVVS DK8.605 kr8.605 krKøb
6vvsfittings.dk8.790 kr8.790 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for METRO THERM Metromini 18 Next gennemstrømnings­vandvarmer til flere tappesteder 18,0kW/3x26A/3x400V - (H x B x D): 468 x 239 x 96 mm

PriceData har fulgt prisen på METRO THERM Metromini 18 Next gennemstrømnings­vandvarmer til flere tappesteder 18,0kW/3x26A/3x400V - (H x B x D): 468 x 239 x 96 mm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 6.457 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 7.426 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.904 kr.

Den nuværende pris på 6.989 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for METRO THERM Metromini 18 Next gennemstrømnings­vandvarmer til flere tappesteder 18,0kW/3x26A/3x400V - (H x B x D): 468 x 239 x 96 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for METRO THERM Metromini 18 Next gennemstrømnings­vandvarmer til flere tappesteder 18,0kW/3x26A/3x400V - (H x B x D): 468 x 239 x 96 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20266.989 kr1 kr (0%)
2. jun. 20266.990 kr40 kr (1%)
1. jun. 20267.030 kr38 kr (1%)
29. maj 20266.992 kr38 kr (1%)
26. maj 20267.030 kr1 kr (0%)
25. maj 20267.031 kr266 kr (4%)
15. maj 20267.297 kr129 kr (2%)
14. maj 20267.426 kr129 kr (2%)
6. maj 20267.297 kr129 kr (2%)
5. maj 20267.426 kr129 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret