Gå til hovedindhold

METRO THERM Metro flangerør med anode og pakning til 55-300 liter vandvarmer - 3KW

Metro ThermSanitetEAN: 5708512010191
Pris fra 1.605 krtil 2.899 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.294 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på METRO THERM Metro flangerør med anode og pakning til 55-300 liter vandvarmer - 3KW og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1605 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metro Therm flange med anode, med pakning
-11%1.605 kr
Før 1.795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Metro Therm flange med anode, med pakning billede

Produktinformation

Metro Therm flangerør med anode og pakning. Passer til følgende modeller: Type 655 - 55 liter Type 622 - 60 liter Type 644 - 110 liter Type 605 - 160 liter Type 2002 - 200liter Type 2003 - 300 liter

Produktspecifikationer

Mærke: Metro Therm
Kategori: Metro Therm reservedele
EAN: 5708512010191
Varenr.: 345297702
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Metro Flange M/anode T/55-300 Ltr. Elvandvarmere
1.668 kr
Til butik
Metro Flange M/anode T/55-300 Ltr. Elvandvarmere billede

Produktinformation

METRO THERM 1- rørs flangerør med pakning og anode til følgende METRO THERM varmtvandsbeholdere fra alle årgange:Type 655 - 55 ltr. - vvs nr. 34 5111 260Type 622 - 60 ltr. - vvs nr. 34 5121 3XXType 644 - 110 ltr. vvs nr. 34 5121 5XXType 605 - 160 ltr. vvs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metro Therm
Kategori: Metro Tilbehør & Reservedele
EAN: 5708512010191
Varenr.: 12766
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Metro Therm flange med anode, med pakning
1.775 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Metro Therm flange med anode, med pakning
1.799 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
METRO THERM Metro flangerør med anode og pakning til 55-300 liter vandvarmer - 3KW
1.911 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Metro flangerør med anode+pakning
1.923,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Metro Therm flangerør
2.032,5 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metro Flangerør 55-300l
2.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad METRO THERM Metro flangerør med anode og pakning til 55-300 liter vandvarmer - 3KW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad METRO THERM Metro flangerør med anode og pakning til 55-300 liter vandvarmer - 3KW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.605 kr1.605 krKøb
2Elvvs.dk1.668 kr1.668 krKøb
3BilligVVS DK1.775 kr1.775 krKøb
4Greenline1.799 kr1.799 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.911 kr2.110 krKøb
6MaintainIt1.923,75 kr1.923,75 krKøb
7vvsfittings.dk2.032,5 kr2.032,5 krKøb
8Homeshop DK2.899 kr2.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for METRO THERM Metro flangerør med anode og pakning til 55-300 liter vandvarmer - 3KW

PriceData har fulgt prisen på METRO THERM Metro flangerør med anode og pakning til 55-300 liter vandvarmer - 3KW i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.605 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 1.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.735 kr.

Den nuværende pris på 1.605 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for METRO THERM Metro flangerør med anode og pakning til 55-300 liter vandvarmer - 3KW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for METRO THERM Metro flangerør med anode og pakning til 55-300 liter vandvarmer - 3KW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.605 kr1 kr (0%)
2. jun. 20261.606 kr62 kr (4%)
1. jun. 20261.668 kr62 kr (4%)
31. maj 20261.606 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.607 kr62 kr (4%)
29. maj 20261.669 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.668 kr107 kr (6%)
21. maj 20261.775 kr80 kr (5%)
20. maj 20261.695 kr80 kr (5%)
17. maj 20261.775 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret