Gå til hovedindhold

Metabo WQ 1100-125 - 610035000 Vinkelsliber kompaktklasse

MetaboRedskaberEAN: 4007430338389
Pris fra 645 krtil 1.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 554 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 519 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Metabo WQ 1100-125 - 610035000 Vinkelsliber kompaktklasse og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 645 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo WQ 1100-125 Vinkelsliber 1100W
645 kr
Til butik
Metabo WQ 1100-125 Vinkelsliber 1100W billede

Produktinformation

Metabo WQ 1100-125 - Vinkelkværn - 1100 W - 3.5 N·m - 125 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 610035000
EAN: 4007430338389
Varenr.: 994006907
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo WQ 1100-125 - angle grinder
680 kr
Til butik
Metabo WQ 1100-125 - angle grinder billede

Produktinformation

Vinkelsliber med 1100 W effekt, 125 mm skivekapacitet, 3.5 N·m maks. moment og nøglefri sikkerhedsfunktioner til kontrolleret slibning og skæring. Metabo WQ 1100-125 er en kompakt vinkelsliber designet til effektivt arbejde med en hastighed på 12000 rpm (7000 rpm under angivet belastning) og har Metabo M-Quick-System til værktøjsfri skiveskift samt genstartsbeskyttelse for mere sikker drift. Nøglefri justerbar skærm M14 spindelgevind Metabo S-automatic sikkerhedskobling Værktøjsfrit skiveskift med Metabo M-Quick-System Genstartsbeskyttelse Inkluderer sidegreb, beskyttelsesskærm, flange og flangemøtrik Få pålidelig håndtering og hurtig opsætning til daglige slibe- og pudseopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Vinkelsliber
Artikel nr.: 610035000
EAN: 4007430338389
Varenr.: 2803210
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vinkelsliber 125mm 1100W WQ1100-125
-46%748,75 kr
Før 1.398,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinkelsliber 125mm 1100W WQ1100-125 billede

Produktinformation

Denne avancerede vinkelsliber er konstrueret til effektivt at tackle en mangfoldighed af slibe- og skæreopgaver, hvilket gør den til et uundværligt redskab for både professionelle håndværkere og entusiastiske gør-det-selv-personer. Maskinen er udstyret me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Vinkelsliber
EAN: 4007430338389
Varenr.: 373833
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo WQ 1100-125 - 610035000 Vinkelsliber kompaktklasse
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo WQ 1100-125 - 610035000 Vinkelsliber kompaktklasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo WQ 1100-125 - 610035000 Vinkelsliber kompaktklasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK645 kr645 krKøb
2Proshop DK680 kr719 krKøb
3Globaltools.dk748,75 kr748,75 krKøb
4Homeshop DK1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo WQ 1100-125 - 610035000 Vinkelsliber kompaktklasse

PriceData har fulgt prisen på Metabo WQ 1100-125 - 610035000 Vinkelsliber kompaktklasse i 179 dage. Laveste pris i perioden er 519 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 783 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 713 kr.

Den nuværende pris på 645 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Metabo WQ 1100-125 - 610035000 Vinkelsliber kompaktklasse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Metabo WQ 1100-125 - 610035000 Vinkelsliber kompaktklasse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026645 kr2 kr (0%)
22. maj 2026647 kr2 kr (0%)
13. maj 2026645 kr34 kr (5%)
30. apr. 2026679 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026680 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026679 kr160 kr (31%)
2. apr. 2026519 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026520 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026519 kr160 kr (24%)
20. mar. 2026679 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret