Gå til hovedindhold

Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set Borehammer 1100W med ledning 3.4Joule

MetaboRedskaberEAN: 4007430309549
Pris fra 1.983 krtil 3.976,1 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.993,1 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.835,2 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set Borehammer 1100W med ledning 3.4Joule og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1983 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set Borehammer 1100W med ledning 3.4Joule
1.983 kr
Til butik
Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set Borehammer 1100W med ledning 3.4Joule billede

Produktinformation

Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set - Roterende hammer - 1100 W - 2-hastigheders - 3 tilstande - SDS-plus 50 mm - 3.4 joule

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 600713510
EAN: 4007430309549
Varenr.: 994932341
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set - rotary hammer
2.008 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo UHEV 2860-2 Quick Set - 600713510 Multihammer
2.294 kr
Til butik
Metabo UHEV 2860-2 Quick Set - 600713510 Multihammer billede

Produktinformation

Metabo UHEV 2860-2 Quick Set - 600713510 MultihammerMultihammer med 4 funktioner: hammerboringboring med to gear og til mejslingMetabo Quick: Hurtigt skift mellem SDS-plus-hammerpatron og selvspændende borepatron til boring i træ og metalVario-Tacho-Constamatic (VTC)-helperiodeelektronik til arbejde med hastighederder passer til materialet og som forbliver konstante under belastningStillehjul til forvalg af omdrejningstal og slagtalTotrinsgear: To borehastigheder til effektiv boring i træ og...

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Metabo maskiner 230v
Vægt: 1g
Artikel nr.: 600713510
EAN: 4007430309549
Varenr.: 1920676
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Multihammer SDS+ 3,4J UHEV 2860-2 Quick m/tilbehør
-2%3.976,1 kr
Før 4.073,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set Borehammer 1100W med ledning 3.4Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set Borehammer 1100W med ledning 3.4Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.983 kr1.983 krKøb
2Proshop DK2.008 kr2.008 krKøb
3Homeshop DK2.294 kr2.294 krKøb
4Globaltools.dk3.976,1 kr3.976,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set Borehammer 1100W med ledning 3.4Joule

PriceData har fulgt prisen på Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set Borehammer 1100W med ledning 3.4Joule i 139 dage. Laveste pris i perioden er 1.835,2 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 2.294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.002 kr.

Den nuværende pris på 1.983 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set Borehammer 1100W med ledning 3.4Joule. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Metabo UHEV 2860-2 QUICK Set Borehammer 1100W med ledning 3.4Joule de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.983 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.982 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.983 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.985 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.983 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.982 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.983 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.982 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.980 kr2 kr (0%)
29. apr. 20261.982 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret