Gå til hovedindhold

Metabo TS 254 M - Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mm - intet batteri

MetaboBordsaveEAN: 4061792180307
Pris fra 2.856 krtil 4.484,59 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.628,59 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.728 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Metabo TS 254 M - Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mm - intet batteri og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2856 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo TS 254 M Bordsav Batteri og lader ikke inkluderet 1500W
2.856 kr
Til butik
Metabo TS 254 M Bordsav Batteri og lader ikke inkluderet 1500W billede

Produktinformation

Metabo TS 254 M - Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mm - intet batteri

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 610254000
EAN: 4061792180307
Varenr.: 996075334
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Metabo TS 254 M bordsav 1.500 W - uden batteri og lader
-14%2.999 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Metabo TS 254 M bordsav 1.500 W - uden batteri og lader billede

Produktinformation

Metabo TS 254 M - Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mm - intet batteriGenereltFasjustering: -1.5-46.5°Funktioner: Aksellåsblød startstøvsikkeroverbelastningsbeskyttelsegenstartsbeskyttelsemotorbremseforlængende bordanti-snoning rørformet rammeautomatisk nulstilling til 0-45°Hastighed: 4200 rpmKapacitet: Skærehøjde - 80 mm (90°) | Skærehøjde - 48 mm (45°) | Skærebredde - 520 mm - med parallelguideProdukttype: Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mmBatteriAntal inkluderet: Intet batteriDiverseGaranti: 3 årInkluderet tilbehør: 40 tænders savklingegeringsgaugeskubbepindbordlængdeforlængelsebord med forlængelseparallelguide/rivehegnStøj og vibration: Lydtryk - 92 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB(A) | Lydstyrke - 105 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB(A)Mål og vægtBredde: 669 mmDybde: 748 mmHøjde: 334 mmKabellængde: 2.3 mVægt: 24.4 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: El save
Vægt: 36.7g
EAN: 4061792180307
Varenr.: 2145442
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Metabo TS 254 M bordsav 1.500 W - uden batteri og lader
-14%3.019 kr
Før 3.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Metabo TS 254 M bordsav 1.500 W - uden batteri og lader billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: El save
Vægt: 36.7g
EAN: 4061792180307
Varenr.: 2145442
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo TS 254 M - Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mm - intet batteri
3.022 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo TS 254 M - table saw
3.222 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Metabo TS 254 M Bordsav Batteri og lader ikke inkluderet 1500W
3.479 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo TS 254 M - 610254000 Bordrundsav
3.899 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bordrundsav TS 254 M skærehøjde 80/48 mm - 1500W motor
-30%4.484,59 kr
Før 6.361,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo TS 254 M - Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mm - intet batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo TS 254 M - Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mm - intet batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.856 kr2.856 krKøb
2Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
3Vivas DK3.019 kr3.318 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.022 kr3.221 krKøb
5Proshop DK3.222 kr3.222 krKøb
6Ultrashop3.479 kr3.479 krKøb
7Homeshop DK3.899 kr3.899 krKøb
8Globaltools.dk4.484,59 kr4.484,59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo TS 254 M - Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mm - intet batteri

PriceData har fulgt prisen på Metabo TS 254 M - Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mm - intet batteri i 173 dage. Laveste pris i perioden er 2.728 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 3.011 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.904 kr.

Den nuværende pris på 2.856 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Metabo TS 254 M - Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mm - intet batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Metabo TS 254 M - Bordsav - 1500 W - 254 x 30 mm - intet batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.856 kr11 kr (0%)
22. maj 20262.867 kr80 kr (3%)
21. maj 20262.787 kr11 kr (0%)
20. maj 20262.798 kr91 kr (3%)
19. maj 20262.889 kr110 kr (4%)
18. maj 20262.999 kr110 kr (4%)
12. maj 20262.889 kr110 kr (4%)
11. maj 20262.999 kr110 kr (4%)
6. maj 20262.889 kr110 kr (4%)
5. maj 20262.999 kr110 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret