Gå til hovedindhold

Metabo Stiksav Ste 100 Quick I Transportkasse - 601100500

MetaboRedskaberEAN: 4007430305114
Pris fra 967 krtil 1.949 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 982 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 935 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Metabo Stiksav Ste 100 Quick I Transportkasse - 601100500 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 967 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo STE 100 QUICK Stiksav 710W
967 kr
Til butik
Metabo STE 100 QUICK Stiksav 710W billede

Produktinformation

Metabo STE 100 QUICK - Stiksav - 710 W

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 601100500
EAN: 4007430305114
Varenr.: 993900757
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo STE 100 QUICK - jig saw
978 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo STE 100 QUICK - Stiksav - 710 W
1.006,25 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stiksav 710W STE 100 Quick, i kuffert
-2%1.780,03 kr
Før 1.823,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo Stiksav Ste 100 Quick I Transportkasse - 601100500
1.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo Stiksav Ste 100 Quick I Transportkasse - 601100500 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo Stiksav Ste 100 Quick I Transportkasse - 601100500 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK967 kr967 krKøb
2Proshop DK978 kr1.017 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.006,25 kr1.006,25 krKøb
4Globaltools.dk1.780,03 kr1.780,03 krKøb
5Homeshop DK1.949 kr1.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo Stiksav Ste 100 Quick I Transportkasse - 601100500

PriceData har fulgt prisen på Metabo Stiksav Ste 100 Quick I Transportkasse - 601100500 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 934 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 991 kr.

Den nuværende pris på 967 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Metabo Stiksav Ste 100 Quick I Transportkasse - 601100500. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Metabo Stiksav Ste 100 Quick I Transportkasse - 601100500 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026967 kr6 kr (1%)
29. maj 2026961 kr56,23 kr (6%)
15. maj 20261.017,23 kr97,77 kr (9%)
12. maj 20261.115 kr22 kr (2%)
9. maj 20261.137 kr176 kr (18%)
1. maj 2026961 kr57 kr (6%)
24. apr. 20261.018 kr65 kr (7%)
23. apr. 2026953 kr120 kr (11%)
19. apr. 20261.073 kr106 kr (11%)
15. apr. 2026967 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret