Gå til hovedindhold

Metabo SSW 18 LTX 400 BL, Momentnøgle, Sort, Grøn, Rød, 1/2, 2150 rpm, 400 Nm, 111 dB

MetaboRedskaberEAN: 4007430287236
Pris fra 1.524 krtil 4.281,1 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.757,1 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.523 kr 9. maj

Sammenlign priser på Metabo SSW 18 LTX 400 BL, Momentnøgle, Sort, Grøn, Rød, 1/2, 2150 rpm, 400 Nm, 111 dB og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1524 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 1/2" 2150 rpm 400 Nm Sort, Grøn, Rød 18 V
1.524 kr
Til butik
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 1/2" 2150 rpm 400 Nm Sort, Grøn, Rød 18 V billede

Produktinformation

Metabo SSW 18 LTX 400 BL. Produkttype: Momentnøgle, Produktfarve: Sort, Grøn, Rød. Drev størrelse: 1/2", Tomgang (maks.): 2150 rpm, Maksimal torsion: 400 Nm. Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V. Bredde: 83 mm, Dybde: 181 mm, Højde: 260 mm. Slagkraft: 4250 bpm or slag i minuttet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 602205840
EAN: 4007430287236
Varenr.: 993900650
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo SSW 18 LTX 400 BL, Momentnøgle, Sort, Grøn, Rød, 1/2, 2150 rpm, 400 Nm, 111 dB
1.617 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo SSW 18 LTX 400 BL - 602205840 Akku-slagnøgle
2.525 kr
Til butik
Metabo SSW 18 LTX 400 BL - 602205840 Akku-slagnøgle billede

Produktinformation

Metabo SSW 18 LTX 400 BL - 602205840 Akku-slagnøgleEnestående kulfri Metabo motor til hurtigt arbejde og højeste effektivitet ved ethvert slags arbejdeOverbelastningssikring: Beskytter motoren mod overophedningHøjt drejningsmoment på en maskine med handy konstruktionArbejde med reduceret tilbageslag og et ekstremt højt drejningsmoment12 hastighedstrin/momenttrin giver mange anvendelsesmulighederIntegreret arbejdslys til belysning af arbejdspladsenRobust gearhus i trykstøbt aluminium for optim...

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Metabo akku 18V
Vægt: 1g
Artikel nr.: 602205840
EAN: 4007430287236
Varenr.: 2050767
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Slagnøgle 1/2" 4kt 400Nm SSW 18 LTX 400 BL solo
-2%4.281,1 kr
Før 4.386,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo SSW 18 LTX 400 BL, Momentnøgle, Sort, Grøn, Rød, 1/2, 2150 rpm, 400 Nm, 111 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo SSW 18 LTX 400 BL, Momentnøgle, Sort, Grøn, Rød, 1/2, 2150 rpm, 400 Nm, 111 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.524 kr1.524 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.617 kr1.617 krKøb
3Homeshop DK2.525 kr2.525 krKøb
4Globaltools.dk4.281,1 kr4.281,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo SSW 18 LTX 400 BL, Momentnøgle, Sort, Grøn, Rød, 1/2, 2150 rpm, 400 Nm, 111 dB

PriceData har fulgt prisen på Metabo SSW 18 LTX 400 BL, Momentnøgle, Sort, Grøn, Rød, 1/2, 2150 rpm, 400 Nm, 111 dB i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.520 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 2.525 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.684 kr.

Den nuværende pris på 1.524 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Metabo SSW 18 LTX 400 BL, Momentnøgle, Sort, Grøn, Rød, 1/2, 2150 rpm, 400 Nm, 111 dB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Metabo SSW 18 LTX 400 BL, Momentnøgle, Sort, Grøn, Rød, 1/2, 2150 rpm, 400 Nm, 111 dB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.524 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.527 kr3 kr (0%)
10. maj 20261.524 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.523 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.524 kr1 kr (0%)
17. mar. 20261.523 kr1 kr (0%)
28. feb. 20261.522 kr1.003 kr (40%)
7. feb. 20262.525 kr1.003 kr (66%)
6. feb. 20261.522 kr91 kr (6%)
5. feb. 20261.613 kr912 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret