Gå til hovedindhold

Metabo Slagskruemaskine 1/4" 6kt. SSD 18 LTX 200 BL sol

MetaboRedskaberEAN: 4007430330307
Pris fra 1.699 krtil 1.786,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 87,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.349 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Slagskruemaskine 1/4" 6kt. SSD 18 LTX 200 BL sol og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1699 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo Ssd 18 Ltx 200 Bl Solo - 602396890
1.699 kr
Til butik
Metabo Ssd 18 Ltx 200 Bl Solo - 602396890 billede

Produktinformation

Ssd 18 Ltx 200 Bl Solo Produktbeskrivelse Kompakt akku-slagnøgle med 1/4" indvendig sekskant og 200 Nm Enestående kulfri Metabo motor til hurtigt arbejde og højeste effektivitet ved ethvert slags arbejde Automatic Power Shift (APS) letter arbejdet med selvskærende skruer: Automatisk reduktion af drejningsmoment efter boring for at hindre, at skruerne drejes over gevind 12 hastighedstrin/momenttrin giver mange anvendelsesmuligheder Integreret arbejdslys til belysning af arbejdspladsen Robust...

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Metabo
Vægt: 1g
Artikel nr.: 602396890
EAN: 4007430330307
Varenr.: 1961758
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
18 Volt Slagskruetrækker Ssd 18 Ltx 200
1.703 kr
Til butik
18 Volt Slagskruetrækker Ssd 18 Ltx 200 billede

Produktinformation

Alsidig i brug - den kompakte akku-slagskruetrækker med 1/4" indvendig sekskant og 200 Nm Enestående kulfri Metabo motor til hurtigt arbejde og højeste effektivitet ved ethvert slags arbejde Automatic Power Shift (APS) letter arbejdet med selvskærend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Produkter UG 3
EAN: 4007430330307
Varenr.: 2996014
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Slagskruemaskine 1/4" 6kt. SSD 18 LTX 200 BL sol
-33%1.786,25 kr
Før 2.648,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slagskruemaskine 1/4" 6kt. SSD 18 LTX 200 BL sol billede

Produktinformation

Dette innovative værktøj er en effektiv og kraftfuld akkudrevet slagnøgle, udformet med en 1/4" hex indgang. Den er perfekt til en mangfoldighed af fastgørelsesopgaver og udmærker sig ved sin høje drejningsmoment på op til 200 Nm. Dette sikrer en fremrage...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Slagnøgler
EAN: 4007430330307
Varenr.: 372202

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slagskruemaskine 1/4" 6kt. SSD 18 LTX 200 BL sol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Slagskruemaskine 1/4" 6kt. SSD 18 LTX 200 BL sol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK1.699 kr1.699 krKøb
2Elvvs.dk1.703 kr1.703 krKøb
3Globaltools.dk1.786,25 kr1.786,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Slagskruemaskine 1/4" 6kt. SSD 18 LTX 200 BL sol

PriceData har fulgt prisen på Slagskruemaskine 1/4" 6kt. SSD 18 LTX 200 BL sol i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.133 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.563 kr.

Den nuværende pris på 1.699 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Slagskruemaskine 1/4" 6kt. SSD 18 LTX 200 BL sol. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Slagskruemaskine 1/4" 6kt. SSD 18 LTX 200 BL sol de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.699 kr270 kr (19%)
25. maj 20261.429 kr25 kr (2%)
24. maj 20261.404 kr295 kr (17%)
21. maj 20261.699 kr17 kr (1%)
8. maj 20261.682 kr20 kr (1%)
6. maj 20261.662 kr37 kr (2%)
5. maj 20261.699 kr37 kr (2%)
30. apr. 20261.662 kr119 kr (8%)
29. apr. 20261.543 kr119 kr (7%)
28. apr. 20261.662 kr173 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret