Gå til hovedindhold

Metabo PowerMaxx SB Basic - Hammerbor/skruemaskine - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 34 N·m - 2 batterier - 12 V

Pris fra 964 krtil 2.060,63 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.096,63 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 958 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Metabo PowerMaxx SB Basic - Hammerbor/skruemaskine - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 34 N·m - 2 batterier - 12 V og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 964 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo PowerMaxx SB Basic - Hammerbor/skruemaskine - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 34 N·m - 2 batterier - 12 V
964 kr
Til butik
Metabo PowerMaxx SB Basic - Hammerbor/skruemaskine - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 34 N·m - 2 batterier - 12 V billede

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Bore/Skruemaskiner
Farve: 5
Artikel nr.: 600385500
EAN: 4007430296856
Varenr.: 3257979
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Metabo PowerMaxx SB 10,8 V slagnøgle/skruemaskine - 34/17 Nm, 2×2,0 Ah Li-ion (Basic)
-1%1.059 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Metabo PowerMaxx SB 10,8 V slagnøgle/skruemaskine - 34/17 Nm, 2×2,0 Ah Li-ion (Basic) billede

Produktinformation

Alsidig skruemaskine med slagfunktion til renovering og byggeriMetabo PowerMaxx SB er en kompakt og kraftfuld slagbore-/skruemaskine til hurtig boring og skruning i hverdagsopgaver. Med 10,8 V drift, moment på 34/17 Nm og to medfølgende 2,0 Ah Li-ion batterier er du klar til arbejde i værkstedet, hjemmet eller på farten.Praktisk, let og klar til opgavenDet lette design og det ergonomiske greb giver god kontrol ved længere tids brug. Maskinen kombinerer boring, skruning og slagboring i én løsning, så du kan klare flere materialer uden at skifte værktøj. Et tydeligt momentvalg hjælper med præcis tilspænding, og det kompakte format gør den velegnet på trange steder.Type: Slagbore-/skruemaskine (akku)Model: PowerMaxx SB BasicSpænding: 10,8 VMaks. moment: 34/17 NmBatterier: 2 × 2,0 Ah Li-ion...

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Skruemaskiner
Vægt: 2.91g
EAN: 4007430296856
Varenr.: 2103202
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Metabo PowerMaxx SB 10,8 V slagnøgle/skruemaskine - 34/17 Nm, 2×2,0 Ah Li-ion (Basic)
-1%1.079 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Metabo PowerMaxx SB 10,8 V slagnøgle/skruemaskine - 34/17 Nm, 2×2,0 Ah Li-ion (Basic) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Skruemaskiner
Vægt: 2.91g
EAN: 4007430296856
Varenr.: 2103202
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo Powermaxx Sb 2x2,0 - 600385950
1.799 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Powermaxx SB Basic slagboremaskine m/2×12V/2,0Ah
-2%2.060,63 kr
Før 2.111,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo PowerMaxx SB Basic - Hammerbor/skruemaskine - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 34 N·m - 2 batterier - 12 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo PowerMaxx SB Basic - Hammerbor/skruemaskine - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 34 N·m - 2 batterier - 12 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK964 kr1.003 krKøb
2Boligcenter DK1.059 kr1.059 krKøb
3Vivas DK1.079 kr1.158 krKøb
4Homeshop DK1.799 kr1.799 krKøb
5Globaltools.dk2.060,63 kr2.060,63 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo PowerMaxx SB Basic - Hammerbor/skruemaskine - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 34 N·m - 2 batterier - 12 V

PriceData har fulgt prisen på Metabo PowerMaxx SB Basic - Hammerbor/skruemaskine - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 34 N·m - 2 batterier - 12 V i 161 dage. Laveste pris i perioden er 958 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.032,79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.100 kr.

Den nuværende pris på 964 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Metabo PowerMaxx SB Basic - Hammerbor/skruemaskine - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 34 N·m - 2 batterier - 12 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Metabo PowerMaxx SB Basic - Hammerbor/skruemaskine - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 34 N·m - 2 batterier - 12 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026964 kr6 kr (1%)
1. jun. 2026958 kr14 kr (1%)
31. maj 2026972 kr14 kr (1%)
30. maj 2026958 kr841 kr (47%)
21. apr. 20261.799 kr786 kr (78%)
19. apr. 20261.013 kr6 kr (1%)
18. apr. 20261.007 kr792 kr (44%)
17. apr. 20261.799 kr792 kr (79%)
13. apr. 20261.007 kr4 kr (0%)
30. mar. 20261.003 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret