Gå til hovedindhold

Metabo MT 400 QUICK SET - Oscillerende multiværktøj - 400 W

MetaboRedskaberEAN: 4007430317315
Pris fra 1.387 krtil 2.899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.512 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Metabo MT 400 QUICK SET - Oscillerende multiværktøj - 400 W og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1387 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo MT 400 QUICK SET Multicutter 400W
1.387 kr
Til butik
Metabo MT 400 QUICK SET Multicutter 400W billede

Produktinformation

Metabo MT 400 QUICK SET - Oscillerende multiværktøj - 400 W

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 601406500
EAN: 4007430317315
Varenr.: 994938742
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo MT 400 QUICK SET - Oscillerende multiværktøj - 400 W
1.433 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Multitool 400W MT 400 Quick, i kuffert m/tilbehør
-2%2.609,66 kr
Før 2.673,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Multitool 400W MT 400 Quick, i kuffert m/tilbehør billede

Produktinformation

Dette produkt repræsenterer en avanceret løsning inden for multifunktionelle oscillerende værktøjer, designet til at håndtere en bred vifte af opgaver inden for indendørs renovering og håndværk. Med sin alsidighed er værktøjet perfekt til opgaver som savn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Multicutter
EAN: 4007430317315
Varenr.: 391807
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo Mt 400 Quick Multitool - 601406500
2.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo MT 400 QUICK SET - Oscillerende multiværktøj - 400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo MT 400 QUICK SET - Oscillerende multiværktøj - 400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.387 kr1.387 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.433 kr1.433 krKøb
3Globaltools.dk2.609,66 kr2.609,66 krKøb
4Homeshop DK2.899 kr2.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo MT 400 QUICK SET - Oscillerende multiværktøj - 400 W

PriceData har fulgt prisen på Metabo MT 400 QUICK SET - Oscillerende multiværktøj - 400 W i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.387 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.096 kr.

Den nuværende pris på 1.387 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Metabo MT 400 QUICK SET - Oscillerende multiværktøj - 400 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Metabo MT 400 QUICK SET - Oscillerende multiværktøj - 400 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.387 kr16 kr (1%)
23. maj 20261.403 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.404 kr1 kr (0%)
10. apr. 20261.403 kr1.206,66 kr (46%)
9. apr. 20262.609,66 kr289,34 kr (10%)
8. apr. 20262.899 kr289,34 kr (11%)
29. mar. 20262.609,66 kr48,8 kr (2%)
27. mar. 20262.560,86 kr238,14 kr (9%)
26. mar. 20262.799 kr238,14 kr (9%)
17. mar. 20262.560,86 kr238,14 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret