Gå til hovedindhold

Metabo MT 18 LTX - Multiværktøj med påsætninger - ledningfri - intet batteri - 18 V - SOLO

MetaboRedskaberEAN: 4007430277558
Pris fra 1.406 krtil 1.711,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 305,25 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.204 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Metabo MT 18 LTX - Multiværktøj med påsætninger - ledningfri - intet batteri - 18 V - SOLO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1406 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo MT 18 LTX - multi-tool with attachments
1.406 kr
Til butik
Metabo MT 18 LTX - multi-tool with attachments billede

Produktinformation

Multiværktøj med tilbehør leverer ledningsfri 18 V drift med 7000-18000 opm hastighedsområde, LED-lys og Ultra-M teknologi. Metabo MT 18 LTX - multi-tool with attachments er et ledningsfrit oscillerende multiværktøj designet til alsidig slibning og skæring med en 1.6° oscillationsvinkel og en 93 mm slibeflade til kontrolleret arbejde. Akku-multiværktøj med tilbehør (batteri medfølger ikke) Hastighedsområde: 7000-18000 opm LED-lys for bedre synlighed Ultra-M teknologi Inkluderer støvudsugningsadapter og tilbehørsadapter Inkluderer 10 slibeark og perforeret slibeplade Inkluderer 32 mm dyksavklinge og kuffertindsats Få en fleksibel værktøjsløsning med nyttigt tilbehør til hurtig skift mellem slibe- og skæreopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 613021890
EAN: 4007430277558
Varenr.: 2682438
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo MT 18 LTX - Multiværktøj med påsætninger - ledningfri - intet batteri - 18 V - SOLO
1.424,66 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo Mt 18 LTX Multitool Solo
1.650 kr
Til butik
Metabo Mt 18 LTX Multitool Solo billede

Produktinformation

Metabo Mt 18 LTX Multitool Solo   Produkt beskrivelse Akku-multitool med samme høje ydeevne som en 230 volt maskine Uundværlig ved indendørs indretning til savning, slibning, skrabning, raspning af mange forskellige materialer Værktøjsholder for maksimal kompatibilitet for OIS-, Starlocktilbehør og andet tilbehør Metabo Quick hurtigskift af værktøj for tidsbesparende, nemt skift af tilbehør Hurtig og kraftfuld på grund af kombinationen af stor oscillationsvinkel på 3,2° og VTC-elektronik med...

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Metabo akku 18V
Vægt: 1g
Artikel nr.: 613021890
EAN: 4007430277558
Varenr.: 1804129
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Multisliber MT 18 LTX 18 V solo
-42%1.711,25 kr
Før 2.973,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo MT 18 LTX - Multiværktøj med påsætninger - ledningfri - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo MT 18 LTX - Multiværktøj med påsætninger - ledningfri - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.406 kr1.406 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.424,66 kr1.424,66 krKøb
3Homeshop DK1.650 kr1.650 krKøb
4Globaltools.dk1.711,25 kr1.711,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo MT 18 LTX - Multiværktøj med påsætninger - ledningfri - intet batteri - 18 V - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Metabo MT 18 LTX - Multiværktøj med påsætninger - ledningfri - intet batteri - 18 V - SOLO i 120 dage. Laveste pris i perioden er 1.157 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 1.406 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.252 kr.

Den nuværende pris på 1.406 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Metabo MT 18 LTX - Multiværktøj med påsætninger - ledningfri - intet batteri - 18 V - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Metabo MT 18 LTX - Multiværktøj med påsætninger - ledningfri - intet batteri - 18 V - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.406 kr47,65 kr (4%)
1. jun. 20261.358,35 kr
31. maj 20261.357,65 kr
30. maj 20261.358,35 kr23,35 kr (2%)
9. maj 20261.335 kr130 kr (11%)
1. maj 20261.205 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.207 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.208 kr4 kr (0%)
24. apr. 20261.204 kr16 kr (1%)
19. apr. 20261.220 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret