Gå til hovedindhold

Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO

MetaboRundsaveEAN: 4007430327345
Pris fra 1.581 krtil 3.231,87 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.650,87 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.118 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1581 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo KS 18 LTX 57 Rundsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
1.581 kr
Til butik
Metabo KS 18 LTX 57 Rundsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 601857840
EAN: 4007430327345
Varenr.: 994938518
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO
1.689 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo KS 18 LTX 57 - 601857840 Akku-håndrundsav
1.873 kr
Til butik
Metabo KS 18 LTX 57 - 601857840 Akku-håndrundsav billede

Produktinformation

Metabo KS 18 LTX 57 - 601857840 Akku-håndrundsavLet akku-håndrundsav med effektivt træk til universel brug på byggepladserBundpladen af aluminium kan bruges direkte på Metabos og andre fabrikaters styreskinnerUdløbsbremse stopper savklingen meget hurtigt og forøger sikkerhedenVinkelpræcise skrå snit op til 50° med præcist fikseringspunkt ved 45°Efterjusterbar 0°-position for høj skærepræcisionTydeligt synlig skærevisningtil savning efter opmærkningHåndtag med skridsikker softgrip-overflade fo...

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Metabo akku 18V
Vægt: 1g
Artikel nr.: 601857840
EAN: 4007430327345
Varenr.: 1965648
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Metabo KS 18 LTX 57 Rundsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
2.019 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Rundsav 165mm KS 18 LTX 57 solo, i Metaloc
-2%3.231,87 kr
Før 3.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.581 kr1.581 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.689 kr1.689 krKøb
3Homeshop DK1.873 kr1.873 krKøb
4Ultrashop2.019 kr2.019 krKøb
5Globaltools.dk3.231,87 kr3.231,87 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.111 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 1.672 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.384 kr.

Den nuværende pris på 1.581 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Metabo KS 18 LTX 57 - Cirkelsav - ledningfri - 165 mm - intet batteri - 18 V - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.581 kr8 kr (1%)
27. apr. 20261.589 kr83 kr (5%)
19. apr. 20261.672 kr83 kr (5%)
16. apr. 20261.589 kr16 kr (1%)
15. apr. 20261.573 kr342 kr (28%)
11. apr. 20261.231 kr372 kr (23%)
10. apr. 20261.603 kr9 kr (1%)
9. apr. 20261.612 kr8 kr (0%)
8. apr. 20261.620 kr1 kr (0%)
4. apr. 20261.621 kr40 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret