Gå til hovedindhold

Metabo BS 18 LT BL - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron - 60 N·m - intet batteri - 18 V

MetaboRedskaberEAN: 4007430297747
Pris fra 1.272 krtil 3.231,87 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.959,87 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.210 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Metabo BS 18 LT BL - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron - 60 N·m - intet batteri - 18 V og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1272 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo BS 18 LT BL Bore-/skruemaskine 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
1.272 kr
Til butik
Metabo BS 18 LT BL Bore-/skruemaskine 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Metabo BS 18 LT BL - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron - 60 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 602325840
EAN: 4007430297747
Varenr.: 993900691
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo BS 18 LT BL - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron - 60 N·m - intet batteri - 18 V
1.296 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Metabo BS 18 LT BL bore-/skruemaskine 18V - uden batteri og lader
-2%1.399 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Metabo BS 18 LT BL bore-/skruemaskine 18V - uden batteri og lader billede

Produktinformation

Metabo BS 18 LT BL - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron - 60 N·m - intet batteri - 18 VGenereltBøsningstype: Nøgleløs borepatronFunktioner: Børsteløs motoroverbelastningsbeskyttelseUltra-M teknologiarbejdslampebælteklemme/krogHastighed: 0 - 600 / 0 - 2100 rpmKapacitet: Stål - 13 mm | Træ - 38 mmMaks. moment (blød): 34 N·mMaks. moment (hård): 60 N·mProdukttype: Bor/driver - ledningfri - 2-hastighedersBatteriAntal inkluderet: Intet batteriForsynet spænding: 18 VBæretaskeType: MetaLoc-etuiDiverseGaranti: 3 årInkluderet tilbehør: Bitholdernøgleløs borepatronbæltekrogStøj og vibration: Vibration - metalboring - 3.2 m/s² - usikkerhed K: 1.5 m/s² | Lydstyrke - 87 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB | Lydtryk - 76 dB(A) - usikkerhed K: 3 dBMål og vægtVægt (med batteri): 1.5 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Bore og Skruemaskiner
Vægt: 3.02g
EAN: 4007430297747
Varenr.: 2145376
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Metabo BS 18 LT BL bore-/skruemaskine 18V - uden batteri og lader
-2%1.419 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Metabo BS 18 LT BL Bore-/skruemaskine 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
1.489 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo BS 18 LT BL - 602325840 Akku-bore--skruemaskine
1.873 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bore-/skruemaskine BS 18 LT BL solo, i Metaloc
-2%3.231,87 kr
Før 3.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo BS 18 LT BL - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron - 60 N·m - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo BS 18 LT BL - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron - 60 N·m - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.272 kr1.272 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.296 kr1.296 krKøb
3Boligcenter DK1.399 kr1.399 krKøb
4Vivas DK1.419 kr1.488 krKøb
5Ultrashop1.489 kr1.489 krKøb
6Homeshop DK1.873 kr1.873 krKøb
7Globaltools.dk3.231,87 kr3.231,87 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo BS 18 LT BL - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron - 60 N·m - intet batteri - 18 V

PriceData har fulgt prisen på Metabo BS 18 LT BL - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron - 60 N·m - intet batteri - 18 V i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.210 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 1.873 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.351 kr.

Den nuværende pris på 1.272 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Metabo BS 18 LT BL - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron - 60 N·m - intet batteri - 18 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Metabo BS 18 LT BL - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron - 60 N·m - intet batteri - 18 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.272 kr8 kr (1%)
30. maj 20261.280 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.281 kr16 kr (1%)
26. maj 20261.265 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.273 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.282 kr15 kr (1%)
23. maj 20261.267 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.265 kr15 kr (1%)
21. maj 20261.250 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.258 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret