Gå til hovedindhold

Metabo BAS 318 PRECISION WNB - portable band saw - 900 W - 307 mm

MetaboRedskaberEAN: 4007430304902
Pris fra 4.472 krtil 5.250 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 778 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.249 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Metabo BAS 318 PRECISION WNB - portable band saw - 900 W - 307 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4472 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo BAS 318 PRECISION WNB Transportabel båndsav' 900W
4.472 kr
Til butik
Metabo BAS 318 PRECISION WNB Transportabel båndsav' 900W billede

Produktinformation

Metabo BAS 318 PRECISION WNB - Transportabel båndsav' - 900 W - 307 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 619009000
EAN: 4007430304902
Varenr.: 994938782
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo BAS 318 PRECISION WNB - portable band saw - 900 W - 307 mm
4.822 kr
Til butik
Metabo BAS 318 PRECISION WNB - portable band saw - 900 W - 307 mm billede

Produktinformation

Transportabel båndsav leverer 900 W ydeevne med en 307 mm specifikation, 0-45° justering og genstartbeskyttelse for mere sikker betjening. Metabo BAS 318 PRECISION WNB er bygget til præcis skæring med en skærehøjdekapacitet op til 170 mm og kører på AC 220-240 V, leveret med praktisk tilbehør til kontrolleret håndtering og støvudsugning. Udgangseffekt: 660 W Vinkeljustering: 0-45° Skærehøjdekapacitet: 170 mm Genstartbeskyttelse Medfølgende tilbehør: parallelanslag, skubbepind, støvopsamlingspatron, geringsanslag, sugeadapter, stander Pålidelige funktioner og et komplet tilbehørssæt hjælper med at holde snit præcise og arbejdsområdet mere overskueligt.

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Kaedesav
Artikel nr.: 619009000
EAN: 4007430304902
Varenr.: 3444414
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Båndsav 900W BAS 318 Precision WNB
-42%4.999 kr
Før 8.598,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Båndsav 900W BAS 318 Precision WNB billede

Produktinformation

Denne avancerede båndsav er nøje udformet for at opnå maksimal præcision og robusthed under alle typer savarbejde. Med dens innovative design er den perfekt tilpasset både til entusiastiske hobbyister og til krævende professionelle opgaver. En af de centr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Træbåndsav
EAN: 4007430304902
Varenr.: 391020
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo Båndsav Bas 318 Precission Wnb - 619009000
5.250 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo BAS 318 PRECISION WNB - portable band saw - 900 W - 307 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo BAS 318 PRECISION WNB - portable band saw - 900 W - 307 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.472 kr4.472 krKøb
2Proshop DK4.822 kr4.822 krKøb
3Globaltools.dk4.999 kr4.999 krKøb
4Homeshop DK5.250 kr5.250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo BAS 318 PRECISION WNB - portable band saw - 900 W - 307 mm

PriceData har fulgt prisen på Metabo BAS 318 PRECISION WNB - portable band saw - 900 W - 307 mm i 109 dage. Laveste pris i perioden er 4.203 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 5.250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.620 kr.

Den nuværende pris på 4.472 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Metabo BAS 318 PRECISION WNB - portable band saw - 900 W - 307 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Metabo BAS 318 PRECISION WNB - portable band saw - 900 W - 307 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20264.472 kr527 kr (11%)
2. maj 20264.999 kr251 kr (5%)
1. maj 20265.250 kr251 kr (5%)
30. apr. 20264.999 kr251 kr (5%)
25. apr. 20265.250 kr708 kr (16%)
24. apr. 20264.542 kr3 kr (0%)
22. apr. 20264.545 kr2 kr (0%)
21. apr. 20264.547 kr2 kr (0%)
17. apr. 20264.545 kr1 kr (0%)
16. apr. 20264.544 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret