Gå til hovedindhold

Metabo 631456000 Flisemejsel 1 stk. 40 mm Samlet længde 250 mm SDS-Plus 1 stk

Sammenlign priser på Metabo 631456000 Flisemejsel 1 stk. 40 mm Samlet længde 250 mm SDS-Plus 1 stk og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo 631456000 Flisemejsel 1 stk. 40 mm Samlet længde 250 mm SDS-Plus 1 stk
322 kr
Til butik
Metabo 631456000 Flisemejsel 1 stk. 40 mm Samlet længde 250 mm SDS-Plus 1 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Mejsel
Farve: 12
Artikel nr.: 631456000
EAN: 4007430444974
Varenr.: 5594813

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo 631456000 Flisemejsel 1 stk. 40 mm Samlet længde 250 mm SDS-Plus 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo 631456000 Flisemejsel 1 stk. 40 mm Samlet længde 250 mm SDS-Plus 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK322 kr361 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo 631456000 Flisemejsel 1 stk. 40 mm Samlet længde 250 mm SDS-Plus 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Metabo 631456000 Flisemejsel 1 stk. 40 mm Samlet længde 250 mm SDS-Plus 1 stk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 238 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 269 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er 20% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Metabo 631456000 Flisemejsel 1 stk. 40 mm Samlet længde 250 mm SDS-Plus 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Metabo 631456000 Flisemejsel 1 stk. 40 mm Samlet længde 250 mm SDS-Plus 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. jun. 2026322 kr12 kr (4%)
26. mar. 2026310 kr22 kr (8%)
24. feb. 2026288 kr30 kr (12%)
17. feb. 2026258 kr20 kr (8%)
17. jan. 2026238 kr10 kr (4%)
12. jan. 2026248 kr10 kr (4%)
11. jan. 2026238 kr10 kr (4%)
9. jan. 2026248 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret