Gå til hovedindhold

Metabo 627378000 ASC 145 Air-Cooled Hurtigoplader 12-36 V EU

MetaboRedskaberEAN: 4061792155060
Pris fra 405 krtil 1.292,02 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 887,02 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 353 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Metabo 627378000 ASC 145 Air-Cooled Hurtigoplader 12-36 V EU og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 405 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo 627378000 ASC 145 Air-Cooled Hurtigoplader 12-36 V EU
405 kr
Til butik
Metabo 627378000 ASC 145 Air-Cooled Hurtigoplader 12-36 V EU billede

Produktinformation

Metabo 627378000 Schnellladegerät ASC 145. 12-36 V

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 627378000
EAN: 4061792155060
Varenr.: 1000371980
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lader Asc 145 ?air-cooled?(12-36 Volt)
578 kr
Til butik
Lader Asc 145 ?air-cooled?(12-36 Volt) billede

Produktinformation

Til opladning af alle Li-Power og LiHD batterier med slidefunktion (12 V - 36 V) med ladestrøm, der er tilpasset batteriet Patenteret "AIR COOLED" opladningsteknologi: køling af batteriet under opladning giver meget kortere opladningstid Process

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Produkter UG 3
EAN: 4061792155060
Varenr.: 2997726
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo 4061792155060 - 627378000 Opladere, ladestationer
742 kr
Til butik
Metabo 4061792155060 - 627378000 Opladere, ladestationer billede

Produktinformation

Metabo 4061792155060 - 627378000 Opladere, ladestationerTil opladning af alle Li-Power og LiHD batterier med slidefunktion (12 V-36 V)Patenteret "AIR COOLED" opladningsteknologi: køling af batteriet under opladning giver meget kortere opladningstidMeget lavt strømforbrug ved stand-byProcessorstyret opladningsstyring giver skånsom opladning og maksimalt antal opladningscyklusserEn oplader til det hele. Til opladning af alle batterier fra CAS samarbejdspartnere: www.cordless-alliance-system.com...

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Metabo batteri & lader
Vægt: 1g
Artikel nr.: 627378000
EAN: 4061792155060
Varenr.: 2050705
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ladeappparat ASC 145 12-36 V
-2%1.292,02 kr
Før 1.323,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo 627378000 ASC 145 Air-Cooled Hurtigoplader 12-36 V EU koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo 627378000 ASC 145 Air-Cooled Hurtigoplader 12-36 V EU koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK405 kr405 krKøb
2Elvvs.dk578 kr578 krKøb
3Homeshop DK742 kr742 krKøb
4Globaltools.dk1.292,02 kr1.292,02 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo 627378000 ASC 145 Air-Cooled Hurtigoplader 12-36 V EU

PriceData har fulgt prisen på Metabo 627378000 ASC 145 Air-Cooled Hurtigoplader 12-36 V EU i 179 dage. Laveste pris i perioden er 350 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 742 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 540 kr.

Den nuværende pris på 405 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Metabo 627378000 ASC 145 Air-Cooled Hurtigoplader 12-36 V EU. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Metabo 627378000 ASC 145 Air-Cooled Hurtigoplader 12-36 V EU de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026405 kr1 kr (0%)
30. maj 2026404 kr1 kr (0%)
29. maj 2026405 kr4 kr (1%)
28. maj 2026401 kr13 kr (3%)
27. maj 2026414 kr4 kr (1%)
26. maj 2026418 kr4 kr (1%)
25. maj 2026422 kr4 kr (1%)
22. maj 2026426 kr68 kr (14%)
30. apr. 2026494 kr141 kr (40%)
2. apr. 2026353 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret