Gå til hovedindhold

Metabo 625026000, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion), 2 At, 18 V, Metabo, Boremaskine

MetaboLegetøjEAN: 4061792202207
Pris fra 254 krtil 1.096,82 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 842,82 kr (77% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Metabo 625026000, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion), 2 At, 18 V, Metabo, Boremaskine og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 254 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo 625026000 Batteri Li-ion 2Ah
254 kr
Til butik
Metabo 625026000 Batteri Li-ion 2Ah billede

Produktinformation

Metabo 625026000. Produkttype: Batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batterikapacitet: 2 At. Batteriets vægt: 430 g

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 625026000
EAN: 4061792202207
Varenr.: 1000371969
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo 625026000, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion), 2 At, 18 V, Metabo, Boremaskine
296 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo LiPOWER battery 18 V - 2,0 Ah (625026000)
297 kr
Til butik
Metabo LiPOWER battery 18 V - 2,0 Ah (625026000) billede

Produktinformation

Batteripakke Metabo LiPOWER batteri 18 V - 2,0 Ah med intelligent batteristyring, patenteret AIR COOLED-opladningsteknologi og indbygget kapacitetsindikator. Designet til langvarig ydeevne. Den har permanent elektronisk overvågning af enkeltceller (ESCP) under opladning og processorstyret lade-/afladningsstyring, samtidig med at den tilbyder lav selvafladning ved længere opbevaring og bred kompatibilitet på tværs af 18 V værktøj og opladere inden for CAS-systemet. 18 V LiPOWER-batteri 2.0 Ah kapacitet Patenteret AIR COOLED-opladningsteknologi ESCP-overvågning af enkeltceller under opladning Processorstyret lade- og afladningsstyring Kapacitetsvisning til kontrol af ladestatus Lav selvafladning ved lang opbevaring Kompatibel med alle 18 V-maskiner og opladere inden for CAS-mærker Pålidelig strøm og tydelig overvågning af ladestatus til daglig brug af akkuværktøj.

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Akku Lader
Artikel nr.: 625026000
EAN: 4061792202207
Varenr.: 3444096
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Metabo 18 V Li-Ion batteri 2,0 Ah - 625026000
-11%309 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Metabo 18 V Li-Ion batteri 2,0 Ah - 625026000
-11%329 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Metabo 625026000 Batteri Li-ion 2Ah
349 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Batteri 18V/2,0Ah Li-Power
-2%1.096,82 kr
Før 1.123,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo 625026000, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion), 2 At, 18 V, Metabo, Boremaskine koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo 625026000, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion), 2 At, 18 V, Metabo, Boremaskine koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK254 kr254 krKøb
2CS MEGASTORE DK296 kr335 krKøb
3Proshop DK297 kr336 krKøb
4Boligcenter DK309 kr309 krKøb
5Vivas DK329 kr398 krKøb
6Ultrashop349 kr349 krKøb
7Globaltools.dk1.096,82 kr1.096,82 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo 625026000, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion), 2 At, 18 V, Metabo, Boremaskine

PriceData har fulgt prisen på Metabo 625026000, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion), 2 At, 18 V, Metabo, Boremaskine i 185 dage. Laveste pris i perioden er 252 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 320 kr.

Den nuværende pris på 254 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Metabo 625026000, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion), 2 At, 18 V, Metabo, Boremaskine. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Metabo 625026000, Batteri, Lithium-Ion (Li-Ion), 2 At, 18 V, Metabo, Boremaskine de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026254 kr18 kr (7%)
13. maj 2026272 kr4 kr (1%)
12. maj 2026276 kr3 kr (1%)
11. maj 2026279 kr2 kr (1%)
10. maj 2026277 kr2 kr (1%)
8. maj 2026275 kr2 kr (1%)
7. maj 2026273 kr3 kr (1%)
6. maj 2026276 kr1 kr (0%)
5. maj 2026277 kr1 kr (0%)
3. maj 2026278 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret