Gå til hovedindhold

Facebook Meta Vr Virtualios realybės akiniai Meta Quest 3S All-in-one VR – 256 GB

FacebookEAN: 0815820025313
Pris fra 3.302 krtil 4.419 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.117 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.216 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Meta Vr Virtualios realybės akiniai Meta Quest 3S All-in-one VR – 256 GB og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3302 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meta Quest 3S 256 GB
3.302 kr
Til butik
Meta Quest 3S 256 GB billede

Produktinformation

Alt-i-én VR headset, Qualcomm Snapdragon XR2 Gen 2, 1832x1920 per øje, 8GB RAM, 4324 mAH (2,5 timers gennemsnitlig batteritid), Fresnel-linser, WiFi 6E, 256 GB variant Æsken inkluderer: Alt-i-én Meta Quest 3 headset Universel strømadapter med 1 meter USB-C kabel 2x Touch Plus controllere med håndledsrem og 2x AA batterier...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meta
Kategori: VR
Artikel nr.: SK-1000212-01
EAN: 0815820025313
Varenr.: 3307247
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meta Quest 3S VR-briller (256 GB)
3.399 kr
Til butik
Meta Quest 3S VR-briller (256 GB) billede

Produktinformation

Fordyb dig i din foretrukne virtuelle verden med disse Meta Quest 3S VR-briller. De er blevet re-designet, så de er slankere, mere behageligt og økonomisk overkommelige end før, mens du også får rumlig lyd og 256 GB lagerplads.

Produktspecifikationer

Kategori: SPIL & KONSOL
EAN: 0815820025313
Varenr.: 45889
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Meta Quest 3S 256GB
3.450 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Meta Quest 3S
3.719 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Meta Quest 3S (256 GB) USB-C
3.725 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Meta Quest 3s 256gb
3.749 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meta Vr Virtualios realybės akiniai Meta Quest 3S All-in-one VR – 256 GB
3.773 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Meta Quest 3S 256 GB VR-headset - hvid
4.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Meta Quest 3S 256 GB VR-headset - hvid
4.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meta Vr Virtualios realybės akiniai Meta Quest 3S All-in-one VR – 256 GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meta Vr Virtualios realybės akiniai Meta Quest 3S All-in-one VR – 256 GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.302 kr3.302 krKøb
2INphone.dk3.399 kr3.399 krKøb
3Komplett DK3.450 kr3.450 krKøb
4Ultrashop3.719 kr3.719 krKøb
5CompuMail DK3.725 kr3.725 krKøb
6Dustin DK3.749 kr3.835,25 krKøb
7CS MEGASTORE DK3.773 kr3.773 krKøb
8Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
9Vivas DK4.419 kr4.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Meta Vr Virtualios realybės akiniai Meta Quest 3S All-in-one VR – 256 GB

PriceData har fulgt prisen på Meta Vr Virtualios realybės akiniai Meta Quest 3S All-in-one VR – 256 GB i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.799 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 3.302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.155 kr.

Den nuværende pris på 3.302 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Meta Vr Virtualios realybės akiniai Meta Quest 3S All-in-one VR – 256 GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Meta Vr Virtualios realybės akiniai Meta Quest 3S All-in-one VR – 256 GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20263.302 kr36 kr (1%)
13. maj 20263.266 kr36 kr (1%)
12. maj 20263.302 kr1 kr (0%)
8. maj 20263.301 kr1 kr (0%)
7. maj 20263.302 kr1 kr (0%)
5. maj 20263.301 kr30 kr (1%)
2. maj 20263.271 kr20 kr (1%)
1. maj 20263.251 kr35 kr (1%)
30. apr. 20263.216 kr18 kr (1%)
29. apr. 20263.234 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret