Gå til hovedindhold

Mercusys Halo H30G(3-pack), Hvid, Intern, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 400 Mbit/s

MercusysComputerskærmeEAN: 6957939000721
Pris fra 584 krtil 819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 491 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Mercusys Halo H30G(3-pack), Hvid, Intern, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 400 Mbit/s og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 584 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mercusys Halo H30G(3-pack), Hvid, Intern, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 400 Mbit/s
584 kr
Til butik
Mercusys Halo H30G(3-pack), Hvid, Intern, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 400 Mbit/s billede

Produktspecifikationer

Mærke: Mercusys
Kategori: Trådløse routere & AP
Farve: 1
Artikel nr.: Halo H30G(3-pack)
EAN: 6957939000721
Varenr.: 7999009
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MERCUSYS Halo H30G (3-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router
584 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mercusys Halo H30G V1 Wi-Fi-system
739 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Mercusys Halo H30G V1 Wi-Fi-system
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercusys Halo H30G(3-pack), Hvid, Intern, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 400 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercusys Halo H30G(3-pack), Hvid, Intern, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 400 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK584 kr623 krKøb
2Proshop DK584 kr623 krKøb
3CompuMail DK739 kr739 krKøb
4Ultrashop819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mercusys Halo H30G(3-pack), Hvid, Intern, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 400 Mbit/s

PriceData har fulgt prisen på Mercusys Halo H30G(3-pack), Hvid, Intern, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 400 Mbit/s i 173 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 584 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 536 kr.

Den nuværende pris på 584 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Mercusys Halo H30G(3-pack), Hvid, Intern, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 400 Mbit/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Mercusys Halo H30G(3-pack), Hvid, Intern, Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 400 Mbit/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026584 kr3 kr (1%)
25. maj 2026581 kr3 kr (1%)
24. maj 2026584 kr3 kr (1%)
22. maj 2026581 kr3 kr (1%)
7. maj 2026584 kr32 kr (6%)
5. maj 2026552 kr53 kr (11%)
21. apr. 2026499 kr22 kr (4%)
18. apr. 2026521 kr30 kr (6%)
16. apr. 2026491 kr39 kr (7%)
27. mar. 2026530 kr21 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret