Gå til hovedindhold

Grameta A/S Mercury TEA Press kuglehane 28 mm x 1'' med håndtag. Muffe-press. M & V bakke

Grameta A/SSanitetEAN: 5706071049829
Pris fra 313 krtil 502,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 189,5 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 297 kr 25. maj

Sammenlign priser på Mercury TEA Press kuglehane 28 mm x 1'' med håndtag. Muffe-press. M & V bakke og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 313 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mercury TEA Press kuglehane 28 mm x 1´´ med håndtag. Muffe-press. M & V bakke
313 kr
Til butik
Mercury TEA Press kuglehane 28 mm x 1´´ med håndtag. Muffe-press. M & V bakke billede

Produktinformation

Mercury Press kuglehane 28 mm - 1´´ muffe M og V bakke TEA belægning Med håndtag Ventilhus: Forniklet messing Kugle: Hårdtforkromet messing Fuldboret

Produktspecifikationer

Kategori: 418080018 - 504798670
EAN: 5706071049829
Varenr.: 814666
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mercury 28X1 kuglehane - Muf-press -TEA belægning M bakke
322 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mercury TEA Press kuglehane 28 mm x 1'' med håndtag. Muffe-press. M & V bakke
502,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercury TEA Press kuglehane 28 mm x 1'' med håndtag. Muffe-press. M & V bakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mercury TEA Press kuglehane 28 mm x 1'' med håndtag. Muffe-press. M & V bakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk313 kr313 krKøb
2CS MEGASTORE DK322 kr361 krKøb
3vvsfittings.dk502,5 kr502,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mercury TEA Press kuglehane 28 mm x 1'' med håndtag. Muffe-press. M & V bakke

PriceData har fulgt prisen på Mercury TEA Press kuglehane 28 mm x 1'' med håndtag. Muffe-press. M & V bakke i 174 dage. Laveste pris i perioden er 277 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 313 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 298 kr.

Den nuværende pris på 313 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Mercury TEA Press kuglehane 28 mm x 1'' med håndtag. Muffe-press. M & V bakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Mercury TEA Press kuglehane 28 mm x 1'' med håndtag. Muffe-press. M & V bakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026313 kr7 kr (2%)
28. maj 2026306 kr9 kr (3%)
25. maj 2026297 kr9 kr (3%)
24. maj 2026306 kr9 kr (3%)
6. maj 2026297 kr9 kr (3%)
5. maj 2026306 kr9 kr (3%)
24. apr. 2026297 kr9 kr (3%)
23. apr. 2026306 kr9 kr (3%)
24. mar. 2026297 kr16 kr (5%)
23. mar. 2026313 kr16 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret