Gå til hovedindhold

Meraki - Diffuser Lilac Muse 240ml Syren & Rose

MerakiRumsprayEAN: 5707644930353
Pris fra 217 krtil 299,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 82,95 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Meraki - Diffuser Lilac Muse 240ml Syren & Rose og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Diffuser Lilac Muse 240ml
-20%217 kr
Før 272 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Diffuser Lilac Muse 240ml billede

Produktinformation

Meraki Diffuser Lilac Muse er duftpinde, der skaber en rolig og indbydende atmosfære i hjemmet.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Rumspray
Artikel nr.: 900002199
EAN: 5707644930353
Varenr.: 3353087
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Diffuser 240 ml - Lilac Muse
-25%224,96 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Diffuser 240 ml - Lilac Muse billede

Produktinformation

Meraki Diffuser - Lilac Muse er en elegant diffuser med milde blomsternoter som syren og jasmin, der blander sig med en varm og dyb base. Duften er sammensat af topnoter fra jasmin og syren, hjertenoter af ylang-ylang, viol, rose og lavendel, samt bundnot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Home Fragrances
EAN: 5707644930353
Varenr.: 124840
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Diffuser Lilac Muse 240ml Syren & Rose
299,95 kr
Til butik
Meraki - Diffuser Lilac Muse 240ml Syren & Rose billede

Produktinformation

Elegant diffuser med milde blomsternoter og varm base En elegant diffuser med milde blomsternoter som syren og jasmin, der blander sig med en varm og dyb base. Diffuseren kommer i en stilren glasflaske med naturlige duftpinde. Fordele ved Meraki Lilac Mus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Best selling products
EAN: 5707644930353
Varenr.: 61255576322378
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Diffuser, Lilac muse, 240 ml
299,95 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Duftfrisker Lilac muse, 240ml.
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki - Diffuser Lilac Muse 240ml Syren & Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki - Diffuser Lilac Muse 240ml Syren & Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK217 kr217 krKøb
2NiceHair.dk224,96 kr224,96 krKøb
3Bolig & Haven299,95 kr299,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop299,95 kr299,95 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Meraki - Diffuser Lilac Muse 240ml Syren & Rose

PriceData har fulgt prisen på Meraki - Diffuser Lilac Muse 240ml Syren & Rose i 98 dage. Laveste pris i perioden er 217 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Meraki - Diffuser Lilac Muse 240ml Syren & Rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Meraki - Diffuser Lilac Muse 240ml Syren & Rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026217 kr22,95 kr (10%)
14. maj 2026239,95 kr32,05 kr (12%)
13. maj 2026272 kr32,05 kr (13%)
21. apr. 2026239,95 kr32,05 kr (12%)
20. apr. 2026272 kr32,05 kr (13%)
18. apr. 2026239,95 kr10,05 kr (4%)
9. apr. 2026250 kr49,95 kr (17%)
25. feb. 2026299,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret