Gå til hovedindhold

GEBERIT Mepla T-stykke 40-1.1/4-40 - indvendigt rørgevind 605.364.00.1

GEBERITSanitetEAN: 4025416679776
Pris fra 272 krtil 331,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 59,25 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mepla T-stykke 40-1.1/4-40 - indvendigt rørgevind 605.364.00.1 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mepla T-stykke 40-1.1/4-40 - indvendigt rørgevind 605.364.00.1
272 kr
Til butik
Mepla T-stykke 40-1.1/4-40 - indvendigt rørgevind 605.364.00.1 billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 605.364.00.5
EAN: 4025416679776
Varenr.: 3512684
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mepla tee stykke 40 - 1.1/4'' - 40 mm med muffe
331,25 kr
Til butik
GEBERIT Mepla tee stykke 40 - 1.1/4'' - 40 mm med muffe billede

Produktinformation

Til sanitære anlæg, varmeanlæg og industriDiffusionstætUtæt ved manglende presningMaksimal driftstemperatur sanitær 70 °CMaksimal driftstemperatur varmeanlæg 85 °COpbevaringstemperatur -20 - +50 °CMateriale rødgodsO-ring EPDMEgnede press bakker: Dimensio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: T-stykker
Størrelse: 1 1/4 ''
EAN: 4025416679776
Varenr.: 087512640

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mepla T-stykke 40-1.1/4-40 - indvendigt rørgevind 605.364.00.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mepla T-stykke 40-1.1/4-40 - indvendigt rørgevind 605.364.00.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK272 kr311 krKøb
2vvsfittings.dk331,25 kr331,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mepla T-stykke 40-1.1/4-40 - indvendigt rørgevind 605.364.00.1

PriceData har fulgt prisen på Mepla T-stykke 40-1.1/4-40 - indvendigt rørgevind 605.364.00.1 i 151 dage. Laveste pris i perioden er 264 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 287 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Mepla T-stykke 40-1.1/4-40 - indvendigt rørgevind 605.364.00.1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Mepla T-stykke 40-1.1/4-40 - indvendigt rørgevind 605.364.00.1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026272 kr3 kr (1%)
11. maj 2026275 kr12 kr (4%)
10. maj 2026287 kr5 kr (2%)
9. maj 2026282 kr7 kr (3%)
15. apr. 2026275 kr7 kr (2%)
2. mar. 2026282 kr7 kr (3%)
1. mar. 2026275 kr2 kr (1%)
20. jan. 2026277 kr13 kr (5%)
19. jan. 2026264 kr13 kr (5%)
7. jan. 2026277 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret