Gå til hovedindhold

GEBERIT Mepla overg.vinkel 20mm - Mepla overgangsvinkel m. indv.RG 1/2''x20mm

GEBERITSanitetEAN: 4025416679189
Pris fra 94 krtil 152,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 58,5 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mepla overg.vinkel 20mm - Mepla overgangsvinkel m. indv.RG 1/2''x20mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mepla overg.vinkel 20mm - Mepla overgangsvinkel m. indv.RG 1/2''x20mm
94 kr
Til butik
Mepla overg.vinkel 20mm - Mepla overgangsvinkel m. indv.RG 1/2''x20mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 602.256.00.5
EAN: 4025416679189
Varenr.: 1301679
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit mepla bøjning 90° med indvendigt gevind: d=20mm, rp=1/2
95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
20 mm x 1/2" Overgangsvinkel muffe Mepla
98,14 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Mepla Rg O.Vinkel Indv.1/2"X20
106,6 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Mepla rg o.vinkel indv.1/2"x20
110 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Presbjning Mepla, 20x1/2", rdgods - Geberit
138 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mepla overgangsvinkel 20 mm - 1/2'' muffe rødgods
152,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mepla overg.vinkel 20mm - Mepla overgangsvinkel m. indv.RG 1/2''x20mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mepla overg.vinkel 20mm - Mepla overgangsvinkel m. indv.RG 1/2''x20mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb
2Proshop DK95 kr134 krKøb
3EL-GROSSISTEN98,14 kr98,14 krKøb
4Billigelogvvs.dk106,6 kr106,6 krKøb
5MaintainIt110 kr110 krKøb
6WATTOO.DK138 kr138 krKøb
7vvsfittings.dk152,5 kr152,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mepla overg.vinkel 20mm - Mepla overgangsvinkel m. indv.RG 1/2''x20mm

PriceData har fulgt prisen på Mepla overg.vinkel 20mm - Mepla overgangsvinkel m. indv.RG 1/2''x20mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Mepla overg.vinkel 20mm - Mepla overgangsvinkel m. indv.RG 1/2''x20mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Mepla overg.vinkel 20mm - Mepla overgangsvinkel m. indv.RG 1/2''x20mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202694 kr1 kr (1%)
26. maj 202695 kr1 kr (1%)
23. maj 202694 kr1 kr (1%)
22. maj 202695 kr1 kr (1%)
21. maj 202694 kr1 kr (1%)
20. maj 202695 kr1 kr (1%)
19. maj 202694 kr1 kr (1%)
18. maj 202695 kr1 kr (1%)
17. maj 202694 kr1 kr (1%)
16. maj 202695 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret