Gå til hovedindhold

GEBERIT Mepla kobling ø 26 mm pvdf

GEBERITRørforbindereEAN: 4025416046271
Pris fra 39,67 krtil 43,36 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3,69 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Mepla kobling ø 26 mm pvdf og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.67 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Mepla Kobling Ø 26 Mm Pvdf
39,67 kr
Til butik
Mepla Kobling Ø 26 Mm Pvdf billede

Produktinformation

Mepla kobling Ø 26 mm PVDF Søgetermer: 0208240743 - 623.505.00.5 - 087513626 - 4025416046271

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 4025416046271
Varenr.: 8014669283650
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Mepla kobling ø 26 mm pvdf
41,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
26 mm Pres kobling Mepla
43,36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mepla kobling ø 26 mm pvdf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mepla kobling ø 26 mm pvdf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk39,67 kr39,67 krKøb
2MaintainIt41,25 kr41,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN43,36 kr43,36 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mepla kobling ø 26 mm pvdf

PriceData har fulgt prisen på Mepla kobling ø 26 mm pvdf i 175 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 39,67 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Mepla kobling ø 26 mm pvdf. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Mepla kobling ø 26 mm pvdf de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202639,67 kr
9. apr. 202639 kr1 kr (3%)
1. apr. 202638 kr1 kr (3%)
31. mar. 202639 kr1 kr (3%)
15. mar. 202638 kr1 kr (3%)
14. mar. 202639 kr1 kr (3%)
4. mar. 202638 kr1 kr (3%)
28. feb. 202639 kr3 kr (8%)
24. feb. 202636 kr1 kr (3%)
21. feb. 202637 kr3 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret