Gå til hovedindhold

Mensa Heating Nates varmehynde inkl. powerbank, sort

Mensa HeatingHjem og haveEAN: 5710659017100
Pris fra 559 krtil 899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 340 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mensa Heating Nates varmehynde inkl. powerbank, sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 559 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mensa Heating Nates varmehynde, sort
559 kr
Til butik
Mensa Heating Nates varmehynde, sort billede

Produktinformation

Varmehynde med 3 forskellige temperaturer Nates varmehynden fra Mensa Heating sørger for en varm bagdel - som du kender det fra sædevarmen i din bil. Det kunne være i haven en tidlig forårsdag eller til de kolde sæder på stadion til fodboldkampen i efterå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Have
Farve: black
Størrelse: 40 x 40 x 5 cm
EAN: 5710659017100
Varenr.: 6279017103
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Mensa Heating Nates varmesæde, sort
799 kr
Til butik
Mensa Heating Nates varmesæde, sort billede

Produktinformation

Transportabel hynde med varme og lang batteritid. Varmehynden har samme størrelse som en almindelig havehynde, hvilket gør den nem at tage med overalt. På den måde bliver fodboldtribunen, træbænken, skurvognen eller havestolen mere komfortabel at sidde på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lysterapi & velvære
Farve: black
Størrelse: 40 x 40 x 5 cm
EAN: 5710659017100
Varenr.: 6279017103
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mensa Heating Nates varmehynde i sort
839 kr
Til butik
Mensa Heating Nates varmehynde i sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Have
Farve: black
Størrelse: 40 x 40 x 5 cm
EAN: 5710659017100
Varenr.: 6279017103
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mensa Heating Nates varmesæde, sort
839 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mensa Heating Nates varmehynde inkl. powerbank, sort
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mensa Heating Nates varmehynde inkl. powerbank, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mensa Heating Nates varmehynde inkl. powerbank, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK559 kr559 krKøb
2LavprisEl799 kr799 krKøb
3LavprisVVS839 kr839 krKøb
4LavprisVærktøj839 kr839 krKøb
5Greenline899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mensa Heating Nates varmehynde inkl. powerbank, sort

PriceData har fulgt prisen på Mensa Heating Nates varmehynde inkl. powerbank, sort i 146 dage. Laveste pris i perioden er 489 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 546 kr.

Den nuværende pris på 559 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Mensa Heating Nates varmehynde inkl. powerbank, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Mensa Heating Nates varmehynde inkl. powerbank, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026559 kr240 kr (30%)
16. maj 2026799 kr240 kr (43%)
25. feb. 2026559 kr70 kr (14%)
7. feb. 2026489 kr40 kr (8%)
6. feb. 2026529 kr40 kr (8%)
1. feb. 2026489 kr40 kr (8%)
31. jan. 2026529 kr40 kr (8%)
24. jan. 2026489 kr40 kr (8%)
23. jan. 2026529 kr40 kr (8%)
7. jan. 2026489 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret