Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Mennekes AMAXX tavle schuko 5 polet 16Aol IP44

EL-GrossistenEludstyrEAN: 4015394223078
Pris fra 2.410 krtil 4.036,98 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.626,98 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.179 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Mennekes AMAXX tavle schuko 5 polet 16Aol IP44 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2410 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Amaxx Tavle
2.410 kr
Til butik
Amaxx Tavle billede

Produktinformation

CEE-stikdåser1 CEE 16 A, 5 p, 400 V2 SCHUKO ® 16 A, 230 VSikringer1 RCD 40 A, 4 p, 0,03 A1 MCB 16 A, 3 p, C2 MCB er 16 A, 1 p, CTilslutningi 1 kabel til 5 x 10 mm2Tilslutning og belastningsværdierFor-sikring maks. 63 AInA 30 ARDF 0,95Kabinetstørrelse260 x...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse - varer
EAN: 4015394223078
Varenr.: 2402798
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mennekes AMAXX tavle schuko 5 polet 16Aol IP44
3.674 kr
Til butik
Mennekes AMAXX tavle schuko 5 polet 16Aol IP44 billede

Produktinformation

AMAXX tavle schuko 5 polet 16Aol IP44 Produkt beskrivelse: CEE-stikdåser1 CEE 16 A, 5 p, 400 V2 SCHUKO® 16 A, 230 VSikringer1 RCD 40 A, 4 p, 0,03 A1 MCB 16 A, 3 p, C2 MCB er 16 A, 1 p, CTilslutningi 1 kabel til 5 x 10 mm2Tilslutning og belastningsværdierFor-sikring maks. 63 AInA 30 ARDF 0,95Kabinetstørrelse260 x 225 mm (H x B)BeskyttelsestypeIP...

Produktspecifikationer

Mærke: Mennekes
Kategori: Forlaengerledninger
Artikel nr.: 920009
EAN: 4015394223078
Varenr.: 2756829
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AMAXX tavle schuko 16A 5pol IP44
3.819 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AMAXX TAVLE IP44, SCHUKO, CEE 16A
4.036,98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mennekes AMAXX tavle schuko 5 polet 16Aol IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mennekes AMAXX tavle schuko 5 polet 16Aol IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk2.410 kr2.410 krKøb
2Proshop DK3.674 kr3.674 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.819 kr3.819 krKøb
4EL-GROSSISTEN4.036,98 kr4.036,98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mennekes AMAXX tavle schuko 5 polet 16Aol IP44

PriceData har fulgt prisen på Mennekes AMAXX tavle schuko 5 polet 16Aol IP44 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 2.179 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 3.674 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.847 kr.

Den nuværende pris på 2.410 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Mennekes AMAXX tavle schuko 5 polet 16Aol IP44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Mennekes AMAXX tavle schuko 5 polet 16Aol IP44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.410 kr1.264 kr (34%)
29. maj 20263.674 kr1.264 kr (52%)
25. maj 20262.410 kr1.264 kr (34%)
24. maj 20263.674 kr1.264 kr (52%)
21. maj 20262.410 kr1.264 kr (34%)
20. maj 20263.674 kr1.469 kr (67%)
12. maj 20262.205 kr130 kr (6%)
9. maj 20262.335 kr130 kr (6%)
8. maj 20262.205 kr1.469 kr (40%)
5. maj 20263.674 kr1.495 kr (69%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret