Gå til hovedindhold

Memo Paris Sherwood Eau De Parfum 75 ml (unisex)

MemoParfume og eau de cologneEAN: 3700458604610
Pris fra 831 krtil 1.979 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.148 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 823 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Memo Paris Sherwood Eau De Parfum 75 ml (unisex) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 831 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Memo Paris Sherwood Eau De Parfum 75 ml (unisex)
831 kr
Til butik
Memo Paris Sherwood Eau De Parfum 75 ml (unisex) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Memo Paris
Kategori: Eau de Parfume til mænd
Farve: 1
Artikel nr.: 3700458604610
EAN: 3700458604610
Varenr.: 21192166
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Memo Paris Sherwood Eau de Parfum 75 ml
979 kr
Til butik
Memo Paris Sherwood Eau de Parfum 75 ml billede

Produktinformation

Memo Paris Sherwood Eau de Parfum, 75 ml Oplev en grøn og forførende duftoplevelse med Memo Paris Sherwood Eau de Parfum, skabt til både mænd og kvinder, der søger en aroma inspireret af naturens dybde og mystik. Sherwood indfanger følelsen af tæt skov, friskhed og varme noter, der harmonerer perfekt i en unik, elegant og mindeværdig komposition. Duften åbner med friske grønne og aromatiske noter, som langsomt udvikler sig til en hjertenote af træagtige og krydrede nuancer, afsluttende med en varm, subtil base af musk og jordagtige toner, der giver en langvarig og sofistikeret finish. Duftnoter: Topnoter: Grønne blade og aromatiske nuancer - frisk og opløftende start Hjertenoter: Træagtige og krydrede toner - dyb, elegant og karakterfuld midte Basenoter: Musk og jordagtige nuancer - varm, sofistikeret og lingerende finish Fordele: Unisex-duft med naturlig, elegant karakter Langvarig aroma, som udvikler sig smukt på huden Inspireret af skovens mystik og Memo Paris' unikke stil Memo Paris Sherwood Eau de Parfum - mystik, friskhed og elegance i én unisex-duft.

Produktspecifikationer

Mærke: Memo
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3700458604610
EAN: 3700458604610
Varenr.: 3445272
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Memo Sherwood Edp Spray 75 ml
1.144 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Memo Paris Sherwood EDP 75 ml
1.539 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MEMO Paris Sherwood EdP (75 ml)
1.979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Memo Paris Sherwood Eau De Parfum 75 ml (unisex) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Memo Paris Sherwood Eau De Parfum 75 ml (unisex) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK831 kr870 krKøb
2Proshop DK979 kr1.018 krKøb
3Teknikproffset DK1.144 kr1.193 krKøb
4Beautycos DK1.539 kr1.539 krKøb
5Bangerhead DK1.979 kr1.979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Memo Paris Sherwood Eau De Parfum 75 ml (unisex)

PriceData har fulgt prisen på Memo Paris Sherwood Eau De Parfum 75 ml (unisex) i 170 dage. Laveste pris i perioden er 797 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 1.539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 979 kr.

Den nuværende pris på 831 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Memo Paris Sherwood Eau De Parfum 75 ml (unisex). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Memo Paris Sherwood Eau De Parfum 75 ml (unisex) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026831 kr39 kr (4%)
10. maj 2026870 kr104 kr (11%)
26. apr. 2026974 kr121 kr (14%)
17. apr. 2026853 kr30 kr (4%)
5. apr. 2026823 kr4 kr (0%)
29. mar. 2026827 kr4 kr (0%)
23. mar. 2026823 kr5 kr (1%)
17. mar. 2026828 kr145 kr (15%)
27. feb. 2026973 kr461 kr (32%)
26. feb. 20261.434 kr130 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret