Gå til hovedindhold

Mellisa Ansigtscreme - Night Cream, Dry skin

MellisaLotion og fugtighedscremeEAN: 5709915089388
Pris fra 136,95 krtil 229 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 92,05 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mellisa Ansigtscreme - Night Cream, Dry skin og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Mellisa Night Cream Dry Skin - 50 ml.
-40%136,95 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mellisa Night Cream Dry Skin - 50 ml. billede

Produktinformation

Mindsker og forebygger hudens aldringstegn. Natcremen virker beroligende, nærende, styrkende og fugtgivende. Ved meget tør hud kan Mellisa AHA Creme anvendes under natcremen. Beroligende og genobyggende natcreme, der sikrer din hud blødhed og vitalitet fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mellisa
Kategori: Mellisa
EAN: 5709915089388
Varenr.: 1097
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Mellisa Dry Skin Night Cream 50 ml
159 kr
Til butik
Mellisa Dry Skin Night Cream 50 ml billede

Produktinformation

Natcreme til tør hud, som mindsker og forebygger hudens aldringstegn. Beroligende, nærende, styrkende og fugtgivende natcreme med sheasmør, jojobaolie og kakaosmør. Indeholder ingredienser som salvie, squalane, glycerin, aloe vera, kamille, sesamolie, antioxidanter og botanisk ekstrakt til at berolige og genopbygge huden. Mangosmør, fingertang og palmetang tilføjer fugt og beskyttelse. Mellisas regenererende anti-age natcreme styrker og fornyer huden om natten for et friskere udseende.

Produktspecifikationer

Mærke: Mellisa
Kategori: Ansigtscreme
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 5709915089388
EAN: 5709915089388
Varenr.: 5709915089388
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mellisa Night Cream Dry Skin • 50 ml. X
-20%184 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mellisa Night Cream Dry Skin • 50 ml. X billede

Produktinformation

Reducerer synlige aldringstegn i huden. Denne natcreme har en beroligende, nærende, styrkende og fugtgivende effekt. For meget tør hud kan Mellisa AHA Creme anvendes under natcremen. Den beroligende og genopbyggende natcreme sikrer blødhed og vitalitet ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mellisa
Kategori: DATOVARER & OUTLET
EAN: 5709915089388
Varenr.: 52414
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Mellisa Night Cream Dry Skin, 50ml.
190,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Night Cream Dry Skin - 50 ml
213 kr
Til butik
Gå til Mellisa
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Mellisa Ansigtscreme - Night Cream, Dry skin
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mellisa Ansigtscreme - Night Cream, Dry skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mellisa Ansigtscreme - Night Cream, Dry skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur136,95 kr136,95 krKøb
2Beautycos DK159 kr188 krKøb
3Helsegrossisten.dk184 kr184 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk190,95 kr190,95 krKøb
5Økologisk-Supermarked213 kr213 krKøb
6Mellisa229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mellisa Ansigtscreme - Night Cream, Dry skin

PriceData har fulgt prisen på Mellisa Ansigtscreme - Night Cream, Dry skin i 181 dage. Laveste pris i perioden er 136,95 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 136,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Mellisa Ansigtscreme - Night Cream, Dry skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Mellisa Ansigtscreme - Night Cream, Dry skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026136,95 kr22,05 kr (14%)
13. apr. 2026159 kr25 kr (14%)
7. apr. 2026184 kr1 kr (1%)
6. apr. 2026185 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026184 kr
1. apr. 2026183,96 kr
3. mar. 2026184 kr12,25 kr (7%)
28. feb. 2026171,75 kr12,25 kr (7%)
3. feb. 2026184 kr1 kr (1%)
2. feb. 2026185 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret