Gå til hovedindhold

Broen Mellemstykke til Ballofix kuglehane med kontraventil 1/2"

BroenSanitetEAN: 5708537307450
Pris fra 384 krtil 409 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 285,8 kr 10. maj

Sammenlign priser på Mellemstykke til Ballofix kuglehane med kontraventil 1/2" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 384 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mellemstykke til Ballofix kuglehane med kontraventil 1/2"
384 kr
Til butik
Mellemstykke til Ballofix kuglehane med kontraventil 1/2" billede

Produktinformation

Forkromet mellemstykke til Ballofix kuglehane med kontraventil og sort greb anvendes i forbindelse med montering af vandhaner og toiletter, samt andre steder hvor man nemt og hurtigt skal kunne lukke for vandet. Ballofix kuglehanen har 2 x 1/2" nippe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Broen
Kategori: Rør & fittings
Farve: chrome
Størrelse: 1/2 inch
EAN: 5708537307450
Varenr.: 743840304
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Mellemstykke med afspærring kontra
384,61 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ballofix mellemstykke 1/2", m/kontraventil
405 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix Tee med dobbelt afspærring 1/2"
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mellemstykke til Ballofix kuglehane med kontraventil 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mellemstykke til Ballofix kuglehane med kontraventil 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS384 kr384 krKøb
2EL-GROSSISTEN384,61 kr384,61 krKøb
3BilligVVS DK405 kr405 krKøb
4CompletVVS409 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mellemstykke til Ballofix kuglehane med kontraventil 1/2"

PriceData har fulgt prisen på Mellemstykke til Ballofix kuglehane med kontraventil 1/2" i 166 dage. Laveste pris i perioden er 285,8 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 391 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 348 kr.

Den nuværende pris på 384 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 34% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Mellemstykke til Ballofix kuglehane med kontraventil 1/2". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Mellemstykke til Ballofix kuglehane med kontraventil 1/2" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026384 kr
1. jun. 2026384,61 kr
30. maj 2026384 kr
17. maj 2026384,61 kr98,81 kr (35%)
10. maj 2026285,8 kr105,2 kr (27%)
22. mar. 2026391 kr46 kr (13%)
16. mar. 2026345 kr26 kr (8%)
9. mar. 2026319 kr26 kr (8%)
8. mar. 2026345 kr26 kr (8%)
5. feb. 2026319 kr72 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret