Gå til hovedindhold

WAGO Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 7M 5G2,5mm² blå, kodn. I

WAGOStikdåserEAN: 4055143803854
Pris fra 532,29 krtil 577,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 45,21 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 493 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 7M 5G2,5mm² blå, kodn. I og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 532.29 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 7M 5G2,5mm² blå, kodn. I
532,29 kr
Til butik
Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 7M 5G2,5mm² blå, kodn. I billede

Produktinformation

Mellemkabel Cca Hunstik - hanstik 5-polet Kodn. I H05Z1Z1-F 5G 2,5 mm² 7 m blå

Produktspecifikationer

Mærke: WAGO
Kategori: Kabler
EAN: 4055143803854
Varenr.: 15858030444879
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WAGO DALI Mellemkabel 5G2,5mm2 Cca blå kodning I 7 meter
541 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dali mellemkab 5g2,5mm2 cca blå kod i 7m
577,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 7M 5G2,5mm² blå, kodn. I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 7M 5G2,5mm² blå, kodn. I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN532,29 kr532,29 krKøb
2CS MEGASTORE DK541 kr580 krKøb
3MaintainIt577,5 kr577,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 7M 5G2,5mm² blå, kodn. I

PriceData har fulgt prisen på Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 7M 5G2,5mm² blå, kodn. I i 161 dage. Laveste pris i perioden er 493 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 1.033,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 571 kr.

Den nuværende pris på 532,29 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 7M 5G2,5mm² blå, kodn. I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 7M 5G2,5mm² blå, kodn. I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026532,29 kr8,71 kr (2%)
23. maj 2026541 kr8,71 kr (2%)
10. maj 2026532,29 kr38,29 kr (8%)
21. apr. 2026494 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026493 kr41 kr (8%)
14. apr. 2026534 kr8,09 kr (2%)
21. mar. 2026525,91 kr9,09 kr (2%)
20. mar. 2026535 kr9,09 kr (2%)
17. mar. 2026525,91 kr9,09 kr (2%)
16. mar. 2026535 kr9,09 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret