Gå til hovedindhold

WAGO Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 4M 5G2,5mm² blå, kodn. I

WAGOStikdåserEAN: 4055143803793
Pris fra 353,18 krtil 386,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 33,07 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 330 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 4M 5G2,5mm² blå, kodn. I og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 353.18 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 4M 5G2,5mm² blå, kodn. I
353,18 kr
Til butik
Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 4M 5G2,5mm² blå, kodn. I billede

Produktinformation

Mellemkabel Cca Hunstik - hanstik 5-polet Kodn. I H05Z1Z1-F 5G 2,5 mm² 4 m blå

Produktspecifikationer

Mærke: WAGO
Kategori: Kabler
EAN: 4055143803793
Varenr.: 15896997069135
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WAGO DALI Mellemkabel 5G2,5mm2 Cca blå kodning I 4 meter
362 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dali mellemkab 5g2,5mm2 cca blå kod i 4m
386,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 4M 5G2,5mm² blå, kodn. I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 4M 5G2,5mm² blå, kodn. I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN353,18 kr353,18 krKøb
2CS MEGASTORE DK362 kr401 krKøb
3MaintainIt386,25 kr386,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 4M 5G2,5mm² blå, kodn. I

PriceData har fulgt prisen på Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 4M 5G2,5mm² blå, kodn. I i 135 dage. Laveste pris i perioden er 330 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 700 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 397 kr.

Den nuværende pris på 353,18 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 4M 5G2,5mm² blå, kodn. I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Mellemkabel Cca Hunstik-hanstik 5-polet 4M 5G2,5mm² blå, kodn. I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026353,18 kr8,82 kr (2%)
23. maj 2026362 kr8,82 kr (2%)
11. maj 2026353,18 kr23,18 kr (7%)
30. apr. 2026330 kr18,99 kr (5%)
23. apr. 2026348,99 kr37,26 kr (10%)
22. apr. 2026386,25 kr37,26 kr (11%)
19. apr. 2026348,99 kr351,01 kr (50%)
18. apr. 2026700 kr351,01 kr (101%)
15. apr. 2026348,99 kr32,26 kr (8%)
14. apr. 2026381,25 kr32,26 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret