Gå til hovedindhold

Natur-Drogeriet Mega C syreneutral 500 mg. Naturdrogeriet - 150 tabletter

Natur-DrogerietVitaminer og tilskudEAN: 5703137052236
Pris fra 125,96 krtil 167,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 41,99 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mega C syreneutral 500 mg. Naturdrogeriet - 150 tabletter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125.96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Natur Drogeriet C-Vitamin 500 mg 150 pieces
-25%125,96 kr
Før 167,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natur Drogeriet C-Vitamin 500 mg 150 pieces billede

Produktinformation

Natur Drogeriet C-Vitamin 500 mg er et kosttilskud til voksne og børn over 11 år. C-vitamin medvirker til immunsystemets funktion og til at omdanne energi i kroppen. Desuden understøtter C-vitamin dannelse af kollagen, som medvirker til at vedligeholde di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vitamins & Supplements
EAN: 5703137052236
Varenr.: 98191
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
C vitamin 500 mg, 150tab.
127,36 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ND C-vitamin 500 mg • 150 tabl.
-20%134,5 kr
Før 167,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ND C-vitamin 500 mg • 150 tabl. billede

Produktinformation

Mega C Tabletter Mega C 500 indeholder 500 mg syreneutralt C-vitamin. C-vitamin er et enkelt molekyle kendt som ascorbinsyre. Det er opløseligt i vand og danner krystallignende strukturer, når det tørrer. Det daglige behov for C-vitamin ligger på 50-60...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: C-vitamin
EAN: 5703137052236
Varenr.: 12514
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
C Vitamin 500 mg - 150 tab - Natur Drogeriet
159 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Mega C syreneutral 500 mg. Naturdrogeriet - 150 tabletter
167,95 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
C-vitamin 500mg - 150 Tabletter - Natur-Drogeriet
167,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mega C syreneutral 500 mg. Naturdrogeriet - 150 tabletter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mega C syreneutral 500 mg. Naturdrogeriet - 150 tabletter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk125,96 kr125,96 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk127,36 kr127,36 krKøb
3Helsegrossisten.dk134,5 kr134,5 krKøb
4Økologisk-Supermarked159 kr159 krKøb
5Duft og Natur167,95 kr167,95 krKøb
6Signaturshop167,95 kr167,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mega C syreneutral 500 mg. Naturdrogeriet - 150 tabletter

PriceData har fulgt prisen på Mega C syreneutral 500 mg. Naturdrogeriet - 150 tabletter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 125,96 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Mega C syreneutral 500 mg. Naturdrogeriet - 150 tabletter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Mega C syreneutral 500 mg. Naturdrogeriet - 150 tabletter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026125,96 kr1,4 kr (1%)
14. apr. 2026127,36 kr1,64 kr (1%)
13. apr. 2026129 kr1,64 kr (1%)
7. apr. 2026127,36 kr1,4 kr (1%)
5. apr. 2026125,96 kr1,4 kr (1%)
4. apr. 2026127,36 kr1,4 kr (1%)
30. mar. 2026125,96 kr
14. mar. 2026126,95 kr2,05 kr (2%)
13. mar. 2026129 kr2,05 kr (2%)
5. mar. 2026126,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret