Gå til hovedindhold

Medisana TM 750 Connect infrarødt pandetermometer og øretermometer

MedisanaPersonlig plejeEAN: 4015588761454
Pris fra 292 krtil 399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 288 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Medisana TM 750 Connect infrarødt pandetermometer og øretermometer og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 292 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MEDISANA Termometer TM 750 CONNECT
292 kr
Til butik
MEDISANA Termometer TM 750 CONNECT billede

Produktinformation

MEDISANA TM 750 CONNECT - Termometer

Produktspecifikationer

Mærke: MEDISANA
Artikel nr.: 76145
EAN: 4015588761454
Varenr.: 996575864
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Medisana TM 750 Connect Febertermometer
299 kr
Til butik
Medisana TM 750 Connect Febertermometer billede

Produktinformation

Medisana TM 750 Connect febertermometer måler kropstemperatur i pande og øre og kan også bruges til at måle omgivelsestemperatur, væsker og overflader. Lydalarm ved måling og feber hjælper dig med at høre både, når målingen er færdig, og hvis temperaturen ligger i feberområdet. Målinger du kan gemme og samle Automatisk lagring af de sidste 30 målte værdier gør det lettere at se de seneste resultater. Når du bruger VitaDock+ appen, kan målingerne vises samlet ét sted på din enhed. Praktisk i hverdagen Med målemetode til både pande og øre kan du vælge den måde, der passer bedst i situationen. Termometeret vejer 65 g og har dimensioner på 42 x 134 x 47 mm (H x L x B), så det er nemt at håndtere og opbevare. Strømforsyningen sker via 2 x AAA batterier, som er inkluderet, så du kan tage det i brug med det samme. I pakken: Medisana TM 750 Connect febertermometer, 2 x AAA batterier.

Produktspecifikationer

Mærke: Medisana
Kategori: Udendørs termometer
Artikel nr.: 10813774
EAN: 4015588761454
Varenr.: 70611
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Medisana TM 750 Connect infrarødt pandetermometer og øretermometer
379 kr
Til butik
Medisana TM 750 Connect infrarødt pandetermometer og øretermometer billede

Produktinformation

Præcist infrarødt febertermometer til hele familienMed Medisana TM 750 Connect får du et alsidigt febertermometer, der måler kropstemperatur på pande eller i øret på kun 1 sekund. Det klare LCD-display har baggrundsbelysning, så du let kan aflæse temperaturen, også om natten. En praktisk lydindikator bekræfter målingen, og hukommelsesfunktionen gemmer op til 30 målinger, så du kan følge udviklingen over tid.Nem betjening og tydelig aflæsningTermometeret styres med knapper og viser temperaturen i °C på et overskueligt display. Det er hvidt i farven og har en fjernmålende sensorteknologi, der gør målingen enkel og behagelig.Målemetode: Pande og øreDisplay: LCD med baggrundsbelysningMåletid: 1 sNøjagtighed (kropstemperatur): 0,2 °CTemperaturområde: 0 – 100 °CHukommelse: 30 målingerLydsignal: JaBetjening: KnapperStrømforsyning: 2 × AAA alkaline-batterierFarve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: Medisana
Kategori: Febertermometre
Vægt: 0.26g
EAN: 4015588761454
Varenr.: 2017251
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Medisana TM 750 Infrarødt Multifunktions termometer
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Medisana TM 750 Connect infrarødt pandetermometer og øretermometer
399 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Medisana TM 750 Infrarødt Multifunktions termometer
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Medisana TM 750 Connect infrarødt pandetermometer og øretermometer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Medisana TM 750 Connect infrarødt pandetermometer og øretermometer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK292 kr292 krKøb
2Av-Cables DK299 kr299 krKøb
3Boligcenter DK379 kr379 krKøb
4Kai Berntsen ApS399 kr399 krKøb
5Vivas DK399 kr478 krKøb
6HvidevareShoppen.dk399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Medisana TM 750 Connect infrarødt pandetermometer og øretermometer

PriceData har fulgt prisen på Medisana TM 750 Connect infrarødt pandetermometer og øretermometer i 86 dage. Laveste pris i perioden er 288 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 301 kr.

Den nuværende pris på 292 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Medisana TM 750 Connect infrarødt pandetermometer og øretermometer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Medisana TM 750 Connect infrarødt pandetermometer og øretermometer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026292 kr1 kr (0%)
31. maj 2026293 kr1 kr (0%)
24. maj 2026292 kr2 kr (1%)
22. maj 2026290 kr2 kr (1%)
15. maj 2026292 kr2 kr (1%)
13. maj 2026290 kr2 kr (1%)
8. maj 2026292 kr2 kr (1%)
6. maj 2026290 kr2 kr (1%)
4. maj 2026292 kr2 kr (1%)
1. maj 2026290 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret