Gå til hovedindhold

Varmetæppe Medisana HU 666 - hvid, 150 × 80 cm

MedisanaTekstilerEAN: 4015588602146
Pris fra 139 krtil 313 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Varmetæppe Medisana HU 666 - hvid, 150 × 80 cm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sengevarmer HU666 150x80cm
-13%139 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengevarmer HU666 150x80cm billede

Produktinformation

HU666 sengevarmer Nem rengøring Takket være det bløde materiale i sengevarmeren med Oeko-Tex® Standard 100 certificering, den er også vaskbar takket være det aftagelige kontrolpanel. - 3 strømtilstande - Overophedningsbeskyttelse - Ekstra blødt og behageligt materiale - Vaskbar som du kan frakobl fjernbetjeningen- Safe Textil/Oeko-Tex Standard 100 - Testet for sundhedsfarlige stoffer Specifikationer:  Størrelse: ca. 150 x 80 cm Vægt: ca. 1 kg Strøm: 230 V/50 Hz Effekt: 60 Watt Indeholder: Sengevarmer Kontrol Manual...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Medisana
Kategori: Tekstil
Vægt: 1.38g
Artikel nr.: ONC-A10322
EAN: 4015588602146
Varenr.: 28555
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MEDISANA HU 666 - heating underblanket
187 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MEDISANA HU 666 Varmeundertæppe Hvid
192 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Medisana HU 666 Bed overlay 150 cm x 80 cm
204 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Varmetæppe Medisana HU 666 - hvid, 150 × 80 cm
249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MEDISANA HU 666 Varmeundertæppe Hvid
269 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Varmetæppe Medisana HU 666 - hvid, 150 × 80 cm
269 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Medisana Värmemadrass HU666
-37%313 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varmetæppe Medisana HU 666 - hvid, 150 × 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varmetæppe Medisana HU 666 - hvid, 150 × 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK139 kr139 krKøb
2Proshop DK187 kr226 krKøb
3CompuMail DK192 kr192 krKøb
4CS MEGASTORE DK204 kr243 krKøb
5Boligcenter DK249 kr249 krKøb
6Ultrashop269 kr269 krKøb
7Vivas DK269 kr348 krKøb
8Teknikproffset DK313 kr372 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varmetæppe Medisana HU 666 - hvid, 150 × 80 cm

PriceData har fulgt prisen på Varmetæppe Medisana HU 666 - hvid, 150 × 80 cm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Varmetæppe Medisana HU 666 - hvid, 150 × 80 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Varmetæppe Medisana HU 666 - hvid, 150 × 80 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026139 kr20 kr (13%)
4. apr. 2026159 kr10 kr (7%)
17. mar. 2026149 kr30 kr (17%)
26. jan. 2026179 kr10 kr (5%)
7. dec. 2025189 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret