Gå til hovedindhold

Medicube - One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml

MedicubeHudplejeEAN: 8800256119035
Pris fra 156 krtil 255 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Medicube - One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Medicube One Day Exosome Shot 7500 - 30 ml.
156 kr
Til butik
Medicube One Day Exosome Shot 7500 - 30 ml. billede

Produktinformation

Medicube One Day Exosome Shot 7500 - 30 ml. Ny hud, ny glød - med kraften fra exosomer Trænger din hud til et effektivt boost, der virker næsten øjeblikkeligt? Medicube One Day Exosome Shot 7500 er udviklet som en målrettet ampulbehandling til dage, hvor huden har brug for mere end bare pleje - den har brug for transformation. Med hele 7500 ppm exosomer - små signalstoffer, som kommunikerer direkte med hudcellerne - stimulerer dette serum hudens naturlige regeneration. Det hjælper med at reparere, styrke og opstramme huden indefra og ud. Resultatet? En synligt glattere, klarere og mere spændstig hud allerede dagen efter. Fordele: Synligt forbedret hudstruktur på 24 timer Reducerer fine linjer og slaphed Giver intens fugt og forbedrer hudens glød Booster kollagenproduktionen over tid Skabt til både daglig brug og akutte behov Formlen er let, kølende og hurtigabsorberende - perfekt til at lægge under din dag- eller natcreme uden at føles tung eller klistret. Hudtyper: Alle - også sart eller stresset hud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Medicube
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 8800256119035
EAN: 8800256119035
Varenr.: 3396296
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Medicube - One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml
-32%169 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
medicube Rope Exosome Shot Pore Serum 7500 (30 ml)
-29%183 kr
Før 258 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Medicube One Day Exosome Shot 7500 30 ml
189 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 30ml
237 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Medicube Rope Exosome Shot Pore Serum 7500 30 ml
239 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Medicube One Day Exosome Shot 7500 30 ml
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Medicube - One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Medicube - One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK156 kr195 krKøb
2BilligParfume.dk169 kr169 krKøb
3Bangerhead DK183 kr183 krKøb
4Teknikproffset DK189 kr238 krKøb
5Cocopanda DK237 kr237 krKøb
6NordicFeel DK239 kr239 krKøb
7Lyko DK255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Medicube - One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Medicube - One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Medicube - One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Medicube - One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026156 kr5 kr (3%)
27. maj 2026161 kr5 kr (3%)
25. maj 2026156 kr2 kr (1%)
24. maj 2026158 kr3 kr (2%)
22. maj 2026161 kr5 kr (3%)
21. maj 2026156 kr5 kr (3%)
16. maj 2026161 kr5 kr (3%)
13. maj 2026156 kr5 kr (3%)
12. maj 2026161 kr5 kr (3%)
8. maj 2026156 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret