Gå til hovedindhold

Medela Contact Ammebrikker, 2 stk. - large/24 mm

MedelaBrystpuder og ammebrikkerEAN: 7612367016698
Pris fra 89 krtil 98 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (9% besparelse)

Sammenlign priser på Medela Contact Ammebrikker, 2 stk. - large/24 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Expectations
TrustScore 5 ud af 54,8
Medela Contact Ammebrikker, 2 stk. - large/24 mm
89 kr
Til butik
Medela Contact Ammebrikker, 2 stk. - large/24 mm billede

Produktinformation

Medela Contact Ammebrikker er gode, hvis du har problemer med flade, indadvendte, ømme eller sprukne brystvorter. Ammebrikkerne beskytter brystvorterne under amningen og hjælper barnet med at få bedre fat om brystvorten og derved få lettere ved at suge.De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Medela
Kategori: All styles
EAN: 7612367016698
Varenr.: 49926700400976
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Contact Ammebrik Large - 24 MM - 2-Pak
89 kr
Til butik
Contact Ammebrik Large - 24 MM - 2-Pak billede

Produktinformation

Medela Ammebrik - Large   Super god ammebrik fra Medela. Fin,tynd silikonebrik, som sidder rigtig godt på brystet, og samtidigt gør, at barnet kan lugte moren, og få samme nære fornemmelse som, hvis ammebrikken ikke var der. Specifikationer Super fin ammebrik fra Medela. Maksimal kontakt mellem mor og barn.  Smag- og lugtfri. ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Medela
Kategori: 503762
EAN: 7612367016698
Varenr.: b4a0454a-7b39-4b5f-91ee-40fa0b246abc
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Contact Ammebrik Large - 24 MM - 2-Pak
89 kr
Til butik
Contact Ammebrik Large - 24 MM - 2-Pak billede

Produktinformation

Contact Ammebrik Large 24 MM - 2-Pak Medelas Contact-ammebrikker hjælper mødre med flade, indadvendte eller ømme brystvorter eller en overaktiv nedløbsrefleks med at amme deres børn. Ammebrikkerne findes i tre størrelser, hvilket sikrer en korrekt tilpasset pasform. Den særlige form giver høj hudkontakt. Ammebrikkerne leveres i en praktisk opbevaringsæske så den er nem at tage med på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: Medela
Kategori: Ammeindlæg/Ammebrikker
EAN: 7612367016698
Varenr.: b4a0454a-7b39-4b5f-91ee-40fa0b246abc
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Medela Ammebrikker - 2-pak - Contact - 24 mm
89,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Medela Contact Ammebrikker L - 24 mm 2 Stk.
89,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Medela brystskjold Contact L (ME0103)
98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Medela Contact Ammebrikker, 2 stk. - large/24 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Medela Contact Ammebrikker, 2 stk. - large/24 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Expectations89 kr89 krKøb
2Pixizoo DK89 kr89 krKøb
3BabySam DK89 kr89 krKøb
4Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
5KÆRE BØRN - Alt til dit barn89,95 kr89,95 krKøb
6CS MEGASTORE DK98 kr137 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Medela Contact Ammebrikker, 2 stk. - large/24 mm

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret