Gå til hovedindhold

NO NAME MEAN WELL LPV-150-12, 120 W, IP67, -25 - 65 °C, 180 - 305 V, 47 - 63 Hz, 1.7, 1.5 A

NO NAMEByggematerialerEAN: 1018568350009
Pris fra 306 krtil 399 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 93 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MEAN WELL LPV-150-12, 120 W, IP67, -25 - 65 °C, 180 - 305 V, 47 - 63 Hz, 1.7, 1.5 A og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 306 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MEAN WELL LPV-150-12, 120 W, IP67, -25 - 65 °C, 180 - 305 V, 47 - 63 Hz, 1.7, 1.5 A
306 kr
Til butik
MEAN WELL LPV-150-12, 120 W, IP67, -25 - 65 °C, 180 - 305 V, 47 - 63 Hz, 1.7, 1.5 A billede

Produktspecifikationer

Mærke: Mean Well
Kategori: Transformere
Farve: 3
Artikel nr.: LPV-150-12
EAN: 1018568350009
Varenr.: 3439505
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LED strømforsyning 150 W 12 V 10 A - IP67 (LPV-150-12)
379 kr
Til butik
LED strømforsyning 150 W 12 V 10 A - IP67 (LPV-150-12) billede

Produktinformation

Stabil LED strømforsyning til elinstallationDenne LED strømforsyning 12 V leverer op til 150 W og 10 A, så dine LED-løsninger får en pålidelig og ensartet drift. Med kapslingsklassen IP67 er den egnet til installationer, hvor der kan forekomme støv og fugt, fx i byggerier og tekniske anlæg.Hvorfor vælge en 12 V driver i elartikler?En 12 V driver er et sikkert og udbredt valg til belysningsprojekter, skilte og lignende lavspændingsapplikationer. Denne model er udviklet til fast udgangsspænding på 12 V, hvilket gør den velegnet, når dine LED-produkter kræver stabil DC-forsyning.Type: LED strømforsyning / driverUdgangseffekt: 150 WUdgangsspænding: 12 V DCMaks. udgangsstrøm: 10 AKapslingsklasse: IP67Model: LPV-150-12...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Elartikler
Vægt: 0.11g
EAN: 1018568350009
Varenr.: 2148932
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LED strømforsyning 150 W 12 V 10 A - IP67 (LPV-150-12)
399 kr
Til butik
LED strømforsyning 150 W 12 V 10 A - IP67 (LPV-150-12) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Elartikler
Vægt: 0.11g
EAN: 1018568350009
Varenr.: 2148932

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MEAN WELL LPV-150-12, 120 W, IP67, -25 - 65 °C, 180 - 305 V, 47 - 63 Hz, 1.7, 1.5 A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MEAN WELL LPV-150-12, 120 W, IP67, -25 - 65 °C, 180 - 305 V, 47 - 63 Hz, 1.7, 1.5 A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK306 kr345 krKøb
2Boligcenter DK379 kr379 krKøb
3Vivas DK399 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MEAN WELL LPV-150-12, 120 W, IP67, -25 - 65 °C, 180 - 305 V, 47 - 63 Hz, 1.7, 1.5 A

PriceData har fulgt prisen på MEAN WELL LPV-150-12, 120 W, IP67, -25 - 65 °C, 180 - 305 V, 47 - 63 Hz, 1.7, 1.5 A i 39 dage. Den nuværende pris er 306 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for MEAN WELL LPV-150-12, 120 W, IP67, -25 - 65 °C, 180 - 305 V, 47 - 63 Hz, 1.7, 1.5 A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for MEAN WELL LPV-150-12, 120 W, IP67, -25 - 65 °C, 180 - 305 V, 47 - 63 Hz, 1.7, 1.5 A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026306 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret