Gå til hovedindhold

MEAN WELL ELG-200-24B-3Y, 200 W, IP20, 100 - 305 V, 24 V, 71 mm, 244 mm

Mean WellEAN: 4711287442051
Pris fra 450 krtil 457 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 445 kr 10. maj

Sammenlign priser på MEAN WELL ELG-200-24B-3Y, 200 W, IP20, 100 - 305 V, 24 V, 71 mm, 244 mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 450 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MEAN WELL ELG-200-24B-3Y LED-driver
450 kr
Til butik
MEAN WELL ELG-200-24B-3Y LED-driver billede

Produktinformation

MEAN WELL ELG-200-24B-3Y. Udgangseffekt: 200 W, Kode for international beskyttelse (IP): IP20. Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 305 V, Udgangsspænding: 24 V. Bredde: 71 mm, Dybde: 244 mm, Højde: 37,5 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Mean Well
Artikel nr.: ELG-200-24B-3Y
EAN: 4711287442051
Varenr.: 1000949446
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MEAN WELL ELG-200-24B-3Y, 200 W, IP20, 100 - 305 V, 24 V, 71 mm, 244 mm
457 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MEAN WELL ELG-200-24B-3Y, 200 W, IP20, 100 - 305 V, 24 V, 71 mm, 244 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MEAN WELL ELG-200-24B-3Y, 200 W, IP20, 100 - 305 V, 24 V, 71 mm, 244 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK450 kr450 krKøb
2CS MEGASTORE DK457 kr496 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MEAN WELL ELG-200-24B-3Y, 200 W, IP20, 100 - 305 V, 24 V, 71 mm, 244 mm

PriceData har fulgt prisen på MEAN WELL ELG-200-24B-3Y, 200 W, IP20, 100 - 305 V, 24 V, 71 mm, 244 mm i 96 dage. Laveste pris i perioden er 431 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 707 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 458 kr.

Den nuværende pris på 450 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for MEAN WELL ELG-200-24B-3Y, 200 W, IP20, 100 - 305 V, 24 V, 71 mm, 244 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for MEAN WELL ELG-200-24B-3Y, 200 W, IP20, 100 - 305 V, 24 V, 71 mm, 244 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026450 kr2 kr (0%)
1. jun. 2026448 kr1 kr (0%)
30. maj 2026449 kr1 kr (0%)
29. maj 2026448 kr1 kr (0%)
28. maj 2026449 kr1 kr (0%)
24. maj 2026448 kr1 kr (0%)
23. maj 2026447 kr2 kr (0%)
22. maj 2026449 kr1 kr (0%)
20. maj 2026450 kr1 kr (0%)
14. maj 2026449 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret