Gå til hovedindhold

Madara MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream SPF15 Medium - 40 ml

MadaraFoundation og concealereEAN: 4751009828817
Pris fra 249 krtil 279,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30,95 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 7. maj

Sammenlign priser på MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream SPF15 Medium - 40 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream SPF15 Medium - 40 ml
249 kr
Til butik
MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream SPF15 Medium - 40 ml billede

Produktinformation

Perfekt hud med beskyttelse mod forurening og UV-stråler MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream SPF15 Medium er den ultimative løsning for dig, som ønsker at korrigere ujevnheder i hudtonen samtidig med at beskytte huden mod urbane forureninger. Denne innovative CC cream med silkeblød tekstur indeholder hyaluronsyre og giver din hud en naturlig finish, mens SPF15 tilbyder bredspektret UVA- og UVB-beskyttelse. Den videnskabeligt beviste formel beskytter hudens mikroflora, forebygger tilstoppede porer og betændelse - perfekt til moderne hudpleje i bymiljø. Fordelene ved denne beskyttende CC cream Korrigerer rødme, ujevnheder og mørke pletter for en jævn hudtone Indeholder hyaluronsyre som genfugter og giver huden glans Beskytter mod urbane forureningspartikler og UV-stråler med SPF15 Videnskabeligt bevist at beskytte hudens mikroflora og forebygge betændelse Sådan får du det meste ud af din CC cream Påfør på ren hud eller over din fugtgivende dagcreme for bedste resultat. Klar til at forvandle din hudplejerutine? Oplev MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: MÁDARA
Kategori: CC Cream
Størrelse: 40 ml
Artikel nr.: 114094
EAN: 4751009828817
Varenr.: 114094
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CITYCC Hyaluronic Anti-pollution CC cream SPF 15 medium - 40 ml
250 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Madara Skincare Anti-Pollution CC cream SPF 15 Medium
265 kr
Til butik
Madara Skincare Anti-Pollution CC cream SPF 15  Medium billede

Produktinformation

Et innovativt produkt fra MÁDARA: silkeblød konsistens, naturlig SPF 15-formel kombineret med adskillige hudpleje-fordele og effektive egenskaber, der giver huden en fejlfri og samtidig naturlig finish. Nuance: MEDIUM. Anti-pollution CC Cream korrigerer alle skønhedsfejl på huden, herunder rødme, mørke rander og manglende glød. Videnskabeligt bevist til at beskytte huden mod miljøforurening fra bymiljøet samt til at forhindre tilstoppede porer og inflammation. Med bredspektret UVA/UVB solbeskyttelse og yderst fugtgivende Hyaluronsyre er CITY CC et must-have til enhver byboer. Påfør alene eller over din ansigtscreme. Velegnet til alle hudtyper. Madara Skincare Anti-Pollution CC cream SPF 15 Medium...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Madara
Kategori: Ujævn hud
Størrelse: 40.000000000
Artikel nr.: A3412
EAN: 4751009828817
Varenr.: 1016-380-0002
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Madara CITYCC Hyaluronic Antipollution cream SPF15 medium - 40 ml.
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream SPF15 Medium - 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream SPF15 Medium - 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK249 kr249 krKøb
2Økologisk-Supermarked250 kr250 krKøb
3Lyko DK265 kr265 krKøb
4Duft og Natur279,95 kr279,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream SPF15 Medium - 40 ml

PriceData har fulgt prisen på MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream SPF15 Medium - 40 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 32% over normalprisen. Prisen er steget 57% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream SPF15 Medium - 40 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for MÁDARA City CC Hyaluronic Anti-pollution CC Cream SPF15 Medium - 40 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026249 kr90 kr (57%)
7. maj 2026159 kr58,98 kr (27%)
14. apr. 2026217,98 kr31,02 kr (12%)
13. apr. 2026249 kr31,02 kr (14%)
11. apr. 2026217,98 kr50,98 kr (31%)
13. mar. 2026167 kr15 kr (10%)
28. feb. 2026152 kr2 kr (1%)
20. feb. 2026154 kr13 kr (8%)
21. jan. 2026167 kr4 kr (2%)
15. jan. 2026171 kr13 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret