Gå til hovedindhold

Maybelline New York Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Liquid Eyeliner Jet Black 00 - 1 ml

Maybelline New YorkEyelinerEAN: 3600531669454
Pris fra 71 krtil 107 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Liquid Eyeliner Jet Black 00 - 1 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Tattoo Liner Ink Pen 880 Jet Black
71 kr
Til butik
Maybelline New York Tattoo Liner Ink Pen 880 Jet Black billede

Produktinformation

Maybelline New York's Tattoo Liner Ink Pen kan modstå det hele. Den flydende eyeliner er vandfast, smitter ikke af, skaller ikke og mister ikke farven. 1 lag intens farve – op til 24 timers* hold.

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: B3459900
EAN: 3600531669454
Varenr.: 3258289
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline New York Tattoo Liner Ink Pen 2.5 g - 880 Jet sort
-25%82,46 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maybelline New York Tattoo Liner Ink Pen 2.5 g - 880 Jet sort billede

Produktinformation

Maybelline New York Tattoo Liner Ink Pen - 880 Jet Black er en **flydende eyeliner**, der gør det utroligt nemt at lægge en præcis eyeliner. Denne eyeliner er beriget med **intense pigmenter**, der leverer det smukkeste resultatet, som hverken ikke smitte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maybelline
Kategori: Eyeliner
EAN: 3600531669454
Varenr.: 103268
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Liquid Eyeliner Jet Black 00 - 1 ml
104 kr
Til butik
Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Liquid Eyeliner Jet Black 00 - 1 ml billede

Produktinformation

Intensiv sort eyeliner til perfekt præcision Maybelline Tattoo Liner Ink Pen er en vandfast eyeliner pen, der leverer intensiv sort farve med præcis nøjagtighed. Denne praktiske eyeliner klarer daglig brug med op til 24 timers holdbarhed uden at smudse, flage eller falme. Fordelene ved denne vandfast eyeliner pen Vandfast formel der holder hele dagen Intensiv sort pigmentering for dramatisk effekt Vegansk formel uden ingredienser af animalsk oprindelse Præcisionsspids til nem applicering og præcise linjer Sådan bruger du Maybelline Tattoo Liner Begynd linjen længst inde ved øjenkrogen og form som du ønsker. Lad det tørre og så er du klar til dagen! En pålidelig eyeliner til din daglige sminkrutine. Læg Maybelline Tattoo Liner Ink Pen i din sminketaske allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Maybelline
Kategori: Eyeliner
Størrelse: 1 ml
Artikel nr.: 112825
EAN: 3600531669454
Varenr.: 112825
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Tattoo Liner Ink Pen 00 Jet Black
107 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Liquid Eyeliner Jet Black 00 - 1 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Liquid Eyeliner Jet Black 00 - 1 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK71 kr71 krKøb
2NiceHair.dk82,46 kr82,46 krKøb
3NordicFeel DK104 kr104 krKøb
4Lyko DK107 kr107 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Liquid Eyeliner Jet Black 00 - 1 ml

PriceData har fulgt prisen på Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Liquid Eyeliner Jet Black 00 - 1 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59,5 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 71 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Liquid Eyeliner Jet Black 00 - 1 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Liquid Eyeliner Jet Black 00 - 1 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202671 kr11,46 kr (14%)
18. maj 202682,46 kr9,54 kr (10%)
14. maj 202692 kr10 kr (12%)
9. maj 202682 kr1,06 kr (1%)
8. maj 202683,06 kr3,71 kr (4%)
6. maj 202686,77 kr10,1 kr (10%)
1. maj 202696,87 kr7,13 kr (7%)
21. apr. 2026104 kr33 kr (46%)
19. apr. 202671 kr1 kr (1%)
17. apr. 202672 kr2,6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret