Gå til hovedindhold

Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very Black (10 ml)

MaybellineMascaraEAN: 3600531701802
Pris fra 68 krtil 120 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very Black (10 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline Colossal Bubble Mascara Black 10 ml
68 kr
Til butik
Maybelline Colossal Bubble Mascara Black 10 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: MAYBELLINE
Kategori: Øjne
Farve: 4
Artikel nr.: 3600531701802
EAN: 3600531701802
Varenr.: 24312357
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very Black 10 ml
79 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very Black (10 ml)
-30%90 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very Black (10 ml) billede

Produktinformation

Maybelline New York Colossal Bubble Mascara giver fylde til vipperne og gør det muligt at lægge flere lag mascara for at opnå den ønskede volumen. Den specielle børste adskiller vipperne, så der ikke dannes klumper, uanset hvor mange lag du påfører. Formel der giver fylde og kan bygges op Let følelse Unik børste der adskiller og modvirker klumper Velegnet til sarte øjne og kontaktlinsebrugere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maybelline
Kategori: Mascara
0
Artikel nr.: B3541200
EAN: 3600531701802
Varenr.: B096457
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline The Colossal Bubble Mascara 10 ml - sort
-25%104,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline The Colossal Bubble Mascara Black - 10 ml
117 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very black
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very Black (10 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very Black (10 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
2Cocopanda DK79 kr79 krKøb
3Bangerhead DK90 kr90 krKøb
4NiceHair.dk104,96 kr104,96 krKøb
5NordicFeel DK117 kr117 krKøb
6Lyko DK120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very Black (10 ml)

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very Black (10 ml) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 63,7 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very Black (10 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Maybelline New York The Colossal Bubble Mascara Very Black (10 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202668 kr11 kr (14%)
29. maj 202679 kr11 kr (16%)
21. maj 202668 kr11 kr (14%)
20. maj 202679 kr4 kr (5%)
18. maj 202683 kr1 kr (1%)
17. maj 202684 kr11 kr (15%)
12. maj 202673 kr11 kr (13%)
11. maj 202684 kr10 kr (14%)
10. maj 202674 kr11 kr (13%)
9. maj 202685 kr11 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret