Gå til hovedindhold

Maybelline - Superlock Brow Glue Clear 7 ml

MaybellineForlængere til øjenbryn24 timers holdbarhedDaglig brynsstylingEAN: 3600531686277

Maybelline Superlock Brow Glue er en gennemsigtig bryngel der holder øjenbrynene på plads hele dagen. Perfekt til både naturligt og dramatisk look. Læs mere

Pris fra 53 krtil 116 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51 kr 8. maj

Sammenlign priser på Maybelline - Superlock Brow Glue Clear 7 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline Super Lock Brow Glue
53 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Superlock Brow Glue 7ml
76 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline - Superlock Brow Glue Clear 7 ml
-44%79 kr
Før 140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Superlock Brow Glue (8 g)
-30%80 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Superlock Brow Glue 8 g
110 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maybelline Superlock Brow Glue 8g - Clear
-12%113 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Superlock Brow Glue 8 g
116 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline - Superlock Brow Glue Clear 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline - Superlock Brow Glue Clear 7 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK53 kr92 krKøb
2Cocopanda DK76 kr76 krKøb
3BilligParfume.dk79 kr79 krKøb
4Bangerhead DK80 kr80 krKøb
5NordicFeel DK110 kr110 krKøb
6Teknikproffset DK113 kr162 krKøb
7Lyko DK116 kr116 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maybelline Superlock Brow Glue Clear 7ml

Maybelline

Maybelline Superlock Brow Glue er en gennemsigtig bryngel der holder øjenbrynene på plads hele dagen. Perfekt til både naturligt og dramatisk look.

• øjenbrynsgel
• bryngel
• brow glue
• øjenbrynsfiksering
• makeup til bryn
• gennemsigtig bryngel
• maybelline bryn
• 24 timers holdbarhed
• Daglig brynsstyling
• 24 timers holdbarhed

Beskrivelse

Maybelline Superlock Brow Glue Clear er din pålidelige partner til perfekte bryn hver dag. Den innovative klare formel fikserer øjenbrynshår præcist hvor du vil have dem, uden at efterlade klæbrige rester eller give et hårdt look. Produktet er velegnet til alle hårfarver og passer perfekt til både den naturlige hverdagsmakeup og mere dramatiske looks til særlige begivenheder. Med sin specielt designede børste kan du nemt forme og style dine bryn med præcision. Den vand- og svedafvisende formel sikrer holdbarhed i op til 24 timer, så dine bryn ser perfekte ud hele dagen. Maybelline er kendt for sine innovative skønhedsprodukter, og denne bryngel lever op til mærkets høje standarder for kvalitet og funktionalitet. Produktet tørrer hurtigt og giver et professionelt resultat hver gang.

Specifikationer

Type:Klar øjenbrynsgel
Finish:Naturligt, ikke-klistret
Børste:Speciel designet applikator
Indhold:7ml
Tørretid:Hurtig
Anvendelse:Alle hårfarver
Egenskaber:Vand- og svedafvisende
Holdbarhed:24 timer

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder Maybelline Superlock Brow Glue?

Produktet holder øjenbrynene på plads i op til 24 timer med sin vand- og svedafvisende formel.

Kan jeg bruge den på alle hårfarver?

Ja, den klare gel er velegnet til alle øjenbrynsfarver og giver et naturligt resultat uden at ændre farvetonen.

Hvordan påfører jeg produktet korrekt?

Tag en lille mængde på den medfølgende børste og red det gennem øjenbrynene i opadgående bevægelser for et lamineret look.

Kan produktet bruges sammen med andre brynsprodukter?

Ja, du kan bruge det alene eller ovenpå brynpen/blyant for at fiksere og give ekstra holdbarhed til dit brynslook.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline - Superlock Brow Glue Clear 7 ml

PriceData har fulgt prisen på Maybelline - Superlock Brow Glue Clear 7 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 53 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Maybelline - Superlock Brow Glue Clear 7 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Maybelline - Superlock Brow Glue Clear 7 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202653 kr2 kr (4%)
28. maj 202655 kr1,46 kr (3%)
22. maj 202656,46 kr2,66 kr (5%)
19. maj 202653,8 kr2,66 kr (5%)
16. maj 202656,46 kr2,66 kr (5%)
14. maj 202653,8 kr
12. maj 202654 kr
11. maj 202653,86 kr
9. maj 202653,8 kr2,8 kr (5%)
8. maj 202651 kr3 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret