Gå til hovedindhold

Maybelline Master Precise Tattoo Gel Liner - sort - sort/Noir - sort/Noir

MaybellineEyeliner0,4mm ultrapræcis spidsPræcis øjenmakeupEAN: 3600530730308

Præcis flydende eyeliner med ultra-tynd 0,4mm spids for perfekt makeup. Intens sort farve med vandfast formel der holder i op til 16 timer. Læs mere

Pris fra 59 krtil 151,2 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 92,2 kr (61% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Maybelline Master Precise Tattoo Gel Liner - sort - sort/Noir - sort/Noir og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Maybelline Master Precise Liquid Liner Black
-26%59 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Hyper Precise All Day Liquid Liner Black 1ml
59 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Maybelline Master Precise Liquid Eyeliner - Black 0 g
65 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Master Precise Tattoo Gel Liner - sort - sort/Noir - sort/Noir
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Hyper Precise Liquid Liner Black 700 1,1 ml
-22%75 kr
Før 96 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline Master Precise Tattoo Gel Liner 1.2 g.- Black
80 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Master Precise Liquid Eyeliner Black
87 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maybelline Master Precise Liquid Eyeliner Black
104 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Maybelline Master Precise Liquid Eyeliner Black 2pk
-10%151,2 kr
Før 168 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline Master Precise Tattoo Gel Liner - sort - sort/Noir - sort/Noir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline Master Precise Tattoo Gel Liner - sort - sort/Noir - sort/Noir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop59 kr59 krKøb
2Cocopanda DK59 kr59 krKøb
3Beautycos DK65 kr94 krKøb
4NiceHair.dk74,96 kr74,96 krKøb
5Bangerhead DK75 kr75 krKøb
6Proshop DK80 kr119 krKøb
7Lyko DK87 kr87 krKøb
8Teknikproffset DK104 kr153 krKøb
9NordicFeel DK151,2 kr151,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maybelline Master Precise Liquid Eyeliner Black

Maybelline

Præcis flydende eyeliner med ultra-tynd 0,4mm spids for perfekt makeup. Intens sort farve med vandfast formel der holder i op til 16 timer.

• Præcis øjenmakeup
• 0,4mm ultrapræcis spids

Beskrivelse

Maybelline Master Precise Liquid Eyeliner Black er den ultimative løsning for præcise øjenlinjer. Med sin ultra-tynde 0,4mm spids giver den perfekt kontrol til både fine linjer og dramatiske looks. Den intensive sorte farve leveres gennem avanceret blækteknologi der sikrer ultramættede pigmenter. Vandfast og smuderesistent formel holder makeup perfekt i op til 16 timer. Ideel til både daglig makeup og særlige lejligheder hvor præcision er afgørende. Giver professionelle resultater hjemme med nem påføring. Oftalmologisk testet og egnet til kontaktlinsebrugere.

Specifikationer

formel:Vandfast og smuderesistent
pigmenter:Intensive sorte med blækteknologi
anvendelse:Til alle øjenmakeup looks
egenskaber:Let påføring, professionel finish
holdbarhed:Op til 16 timer
spidsbredde:0,4 mm ultrapræcis

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor præcis er eyelinerens spids?

Spidsen er ultra-tynd på kun 0,4 mm, hvilket giver ekstrem præcision til både fine linjer og detaljeret øjenmakeup.

Hvor længe holder eyelineren på øjnene?

Formlen er vandfast og smuderesistent og holder i op til 16 timer uden at krakelere eller smudse.

Er den egnet til følsomme øjne?

Ja, produktet er oftalmologisk testet og egnet til kontaktlinsebrugere og personer med følsomme øjne.

Hvordan fjerner jeg eyelineren?

Brug en vandfast makeup-fjerner eller olie-baseret renseprodukt for at fjerne eyelineren fuldstændigt og skånsomt.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline Master Precise Tattoo Gel Liner - sort - sort/Noir - sort/Noir

PriceData har fulgt prisen på Maybelline Master Precise Tattoo Gel Liner - sort - sort/Noir - sort/Noir i 180 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 37% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Maybelline Master Precise Tattoo Gel Liner - sort - sort/Noir - sort/Noir. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Maybelline Master Precise Tattoo Gel Liner - sort - sort/Noir - sort/Noir de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202659 kr3 kr (5%)
27. maj 202656 kr13,52 kr (32%)
25. maj 202642,48 kr
22. maj 202643 kr
21. maj 202642,48 kr
20. maj 202642,69 kr13,31 kr (24%)
6. maj 202656 kr13 kr (30%)
5. maj 202643 kr
1. maj 202642,69 kr2,69 kr (7%)
30. apr. 202640 kr3 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret