Gå til hovedindhold

Maybelline new york fit me matte poreless normal to oily skin 112 soft beige 30ml

Pris fra 49 krtil 94 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Maybelline new york fit me matte poreless normal to oily skin 112 soft beige 30ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Maybelline new york fit me matte poreless normal to oily skin 112 soft beige 30ml
49 kr
Til butik
Maybelline new york fit me matte poreless normal to oily skin 112 soft beige 30ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigt
EAN: 3600531544652
Varenr.: 3600531544652
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Fit Me Matte + Poreless Foundation 112 Soft B
63 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Fit Me Matte + Poreless Foundation Soft Beige 112
-31%70 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maybelline Fit Me Matte + Poreless Foundation Soft Beige 112 billede

Produktinformation

Maybelline Fit Me Matte+Poreless Foundation tilpasser sig din hudfarve på en naturlig måde og giver dermed et naturligt look. Denne bløde og holdbare foundation giver en medium dækning med et naturligt mat finish - uden at din hud ser udtørret ud. Foundationformlen indeholder effektive pigmenter, der giver en mat effekt og minimerer udseendet af porer. Dermed opnås et glattere og mere fejlfrit finish. Kan påføres i flere lag, hvis ekstra dækning ønskes. Ideel til normal eller olieret hud.

Produktspecifikationer

Mærke: Maybelline
Kategori: Foundation
Vægt: 39g
Artikel nr.: B31971
EAN: 3600531544652
Varenr.: B050255
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation Soft Beige - 30 ml
91 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Fit Me Matte + Poreless Foundation Soft Beige
94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline new york fit me matte poreless normal to oily skin 112 soft beige 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline new york fit me matte poreless normal to oily skin 112 soft beige 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix49 kr49 krKøb
2Cocopanda DK63 kr63 krKøb
3Bangerhead DK70 kr70 krKøb
4NordicFeel DK91 kr91 krKøb
5Lyko DK94 kr94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline new york fit me matte poreless normal to oily skin 112 soft beige 30ml

PriceData har fulgt prisen på Maybelline new york fit me matte poreless normal to oily skin 112 soft beige 30ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Maybelline new york fit me matte poreless normal to oily skin 112 soft beige 30ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Maybelline new york fit me matte poreless normal to oily skin 112 soft beige 30ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202649 kr14 kr (22%)
17. maj 202663 kr14 kr (29%)
3. maj 202649 kr14 kr (22%)
1. maj 202663 kr14 kr (29%)
16. apr. 202649 kr24 kr (33%)
15. apr. 202673 kr24 kr (49%)
9. mar. 202649 kr10,96 kr (18%)
8. mar. 202659,96 kr10,96 kr (22%)
26. feb. 202649 kr13 kr (21%)
25. feb. 202662 kr13 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret