Gå til hovedindhold

Conex MaxiPro reduceringsmuffe - Kobberpress, 48 bar, pose á 2 stk, 5/8x1/2''

ConexSanitetEAN: 5054826347202
Pris fra 447,09 krtil 762 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 314,91 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 204 kr 25. maj

Sammenlign priser på MaxiPro reduceringsmuffe - Kobberpress, 48 bar, pose á 2 stk, 5/8x1/2'' og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 447.09 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MaxiPro - 48 Bar - Reduktionsmuffe 5/8 x 1/2"
447,09 kr
Til butik
MaxiPro - 48 Bar - Reduktionsmuffe 5/8 x 1/2" billede

Produktinformation

1 pose = 2stk MaxiPro - 48 Bar presfitting - Reduktionsmuffe 5/8 x 1/2"

Produktspecifikationer

EAN: 5054826347202
Varenr.: 15842948186447
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Maxipro Reduktionsmuffe 5/8x1/2
607 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MaxiPro reduceringsmuffe - Kobberpress, 48 bar, pose á 2 stk, 5/8x1/2''
762 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MaxiPro reduceringsmuffe - Kobberpress, 48 bar, pose á 2 stk, 5/8x1/2'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MaxiPro reduceringsmuffe - Kobberpress, 48 bar, pose á 2 stk, 5/8x1/2'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN447,09 kr447,09 krKøb
2Elvvs.dk607 kr607 krKøb
3CS MEGASTORE DK762 kr801 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MaxiPro reduceringsmuffe - Kobberpress, 48 bar, pose á 2 stk, 5/8x1/2''

PriceData har fulgt prisen på MaxiPro reduceringsmuffe - Kobberpress, 48 bar, pose á 2 stk, 5/8x1/2'' i 178 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 806,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 394 kr.

Den nuværende pris på 447,09 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for MaxiPro reduceringsmuffe - Kobberpress, 48 bar, pose á 2 stk, 5/8x1/2''. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for MaxiPro reduceringsmuffe - Kobberpress, 48 bar, pose á 2 stk, 5/8x1/2'' de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026447,09 kr243,09 kr (119%)
25. maj 2026204 kr243,09 kr (54%)
24. maj 2026447,09 kr243,09 kr (119%)
6. maj 2026204 kr243,09 kr (54%)
5. maj 2026447,09 kr243,09 kr (119%)
24. apr. 2026204 kr243,09 kr (54%)
23. apr. 2026447,09 kr243,09 kr (119%)
24. mar. 2026204 kr243,09 kr (54%)
23. mar. 2026447,09 kr243,09 kr (119%)
20. mar. 2026204 kr243,09 kr (54%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret