Gå til hovedindhold

Besma Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 5 ltr. - 1570833

BesmaRengøringsmidlerEAN: 5706993211335
Pris fra 50 krtil 420,13 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 370,13 kr (88% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 5 ltr. - 1570833 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Besma Maxi 3 grundrens - Testvinder - 5 L
-78%50 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Besma Maxi 3 grundrens - Testvinder - 5 L billede

Produktinformation

Grundrens - Til private og professionelle Alkalisk all-round rengøringsmiddel til alle emner og flader, der tåler vand Fordele ved produktet Supereffektivt Særdeles behageligt at anvende Ingen opløsningsmidler Let biologisk nedbrydeligt Virker antistatis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Besma
Kategori: Afrensning og affedtning
Størrelse: 5 L
EAN: 5706993211335
Varenr.: 7913
Gå til MestersMaling.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maxi 3 5 L
249 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 5 ltr.
-35%259 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 5 ltr. billede

Produktinformation

Stærkt allround rengøringsmiddel til båd Maxi 3 Allround er et stærkt alkalisk grovrengøringsmiddel til alle vandtålelige overflader på båden, skrog, dæk, cockpit, fribord og kabys. Midlet opløser over 102 smudstyper, herunder olie, fedt, skostriber, sod,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maxi 3
Kategori: Maxi 3
EAN: 5706993211335
Varenr.: 53936010232137
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maxi 3 Allround Vaske- & Rengøringsmiddel, 5L
290 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Besma Maxi3 All-round Rengøringsmiddel 5L
295 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 5 ltr. - 1570833
399 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Besma MAXI 3 rengøringsmiddel, 5 l
420,13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 5 ltr. - 1570833 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 5 ltr. - 1570833 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HC Farver50 kr50 krKøb
2MestersMaling.dk249 kr249 krKøb
3RenBåd.dk259 kr259 krKøb
4Watski DK290 kr290 krKøb
5Specialbutikken295 kr295 krKøb
6Anyparts399 kr399 krKøb
7EL-GROSSISTEN420,13 kr420,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 5 ltr. - 1570833

PriceData har fulgt prisen på Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 5 ltr. - 1570833 i 140 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 5 ltr. - 1570833. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 5 ltr. - 1570833 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202650 kr29 kr (37%)
10. apr. 202679 kr143,5 kr (64%)
9. apr. 2026222,5 kr143,5 kr (182%)
23. mar. 202679 kr143,5 kr (64%)
22. mar. 2026222,5 kr143,5 kr (182%)
23. feb. 202679 kr170 kr (68%)
22. feb. 2026249 kr170 kr (215%)
12. feb. 202679 kr161 kr (67%)
11. feb. 2026240 kr161 kr (204%)
4. feb. 202679 kr161 kr (67%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret