Gå til hovedindhold

MAXELL Maxell Batterier LR6/AA Alkaline 4-pak 723758 Modsvarer: N/A

MaxellBatterierEAN: 4902580163761
Pris fra 15 krtil 99 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (85% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10,85 kr 5. mar.

Sammenlign priser på MAXELL Maxell Batterier LR6/AA Alkaline 4-pak 723758 Modsvarer: N/A og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Maxell Alkaline Battery 4pcs Aa Lr06
15 kr
Til butik
Maxell Alkaline Battery 4pcs Aa Lr06 billede

Produktinformation

Konstant 1,5 V udgang holder periferiudstyr og ure kørende Alkaline-celler leverer jævn afladning til udstyr med moderat strømforbrug Firepakke holder små kontorer forsynet til rutinemæssige batteriskift Standard AA passer til de fleste enheder til hurtige udskiftninger uden værktøj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maxell
Kategori: Batterier & opladere
Artikel nr.: 723758
EAN: 4902580163761
Varenr.: 5011002308
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Maxell alkaline AA/LR06 batteri, 4 stk.
15,8 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maxell Alkaline Ace AA type Standardbatterier 4
20 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maxell - Batteri - AA/LR06 Alkaline S - 4 stk
22 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maxell batterier, LR06 / AA batterier, alkaliske , 1,5V, 4-pak
-38%24 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
24,81 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Maxell Alkaline AA / LR6 batterier - 4stk
-13%26 kr
Før 30 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maxell Alkaline AA / LR6 Batterier, 4 stk
29 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Maxell Alkaline AA / LR6 batterier - 4stk - 1170521
30 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MAXELL Maxell Batterier LR6/AA Alkaline 4-pak 723758 Modsvarer: N/A
-10%35 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batterier AA alkaline - Maxell, 1,5 V, 4 stk.
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAXELL Maxell Batterier LR6/AA Alkaline 4-pak 723758 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAXELL Maxell Batterier LR6/AA Alkaline 4-pak 723758 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK15 kr101,25 krKøb
2WATTOO.DK15,8 kr15,8 krKøb
3CompuMail DK20 kr20 krKøb
4Cykelpartner.dk22 kr22 krKøb
5Teknikproffset DK24 kr73 krKøb
6EL-GROSSISTEN24,81 kr24,81 krKøb
7RenBåd.dk26 kr26 krKøb
8Watski DK29 kr29 krKøb
9Anyparts30 kr30 krKøb
10InkClub DK35 kr35 krKøb
11Boligcenter DK79 kr79 krKøb
12Vivas DK99 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAXELL Maxell Batterier LR6/AA Alkaline 4-pak 723758 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på MAXELL Maxell Batterier LR6/AA Alkaline 4-pak 723758 Modsvarer: N/A i 146 dage. Laveste pris i perioden er 10,44 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 19,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for MAXELL Maxell Batterier LR6/AA Alkaline 4-pak 723758 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for MAXELL Maxell Batterier LR6/AA Alkaline 4-pak 723758 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202615 kr1 kr (7%)
23. maj 202614 kr1 kr (7%)
20. maj 202615 kr1 kr (7%)
19. maj 202614 kr1 kr (7%)
14. maj 202615 kr1 kr (7%)
23. apr. 202614 kr1 kr (7%)
16. apr. 202615 kr
13. apr. 202615,8 kr
6. apr. 202615,7 kr
1. apr. 202615,6 kr3,4 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret