Gå til hovedindhold

Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.hold - 1440000

Max PowerDele til motorkøretøjerEAN: 5204986364223
Pris fra 7.490 krtil 8.349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 859 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.hold - 1440000 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7490 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.hold
-10%7.490 kr
Før 8.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.hold billede

Produktinformation

Max Power CT25 bovpropelkit er udviklet til bådejere, der ønsker en komplet og professionel løsning til optimal manøvrering. Dette kit indeholder bovpropel, kontrolpanel, sikring og sikringsholder, hvilket sikrer en nem og sikker installation. Med et 12V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Max Power
Kategori: Max-Power bovpropeller
EAN: 5204986364223
Varenr.: 53935810740553
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Max Power bogpropellerkit CT25 12V inkl. Joystick, säkring 150 amp
-5%7.553 kr
Før 7.951 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Max Power bogpropellerkit  CT25 12V inkl. Joystick, säkring 150 amp billede

Produktinformation

213345 - Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.holdBådlængde: 17 - 30 fodHK: 2,5 HKPropel: 1Sikringsstørrelse: 150 ATrykkraft: 28 kgType: 25 Composit/monoVolt: 12 VVægt: 7.50 kgØ: tunnel 110 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Max Power
Kategori: Max Power bovpropel
Artikel nr.: 1440000
EAN: 5204986364223
Varenr.: 213345
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.hold - 1440000
8.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.hold - 1440000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.hold - 1440000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk7.490 kr7.490 krKøb
2Watski DK7.553 kr7.553 krKøb
3Anyparts8.349 kr8.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.hold - 1440000

PriceData har fulgt prisen på Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.hold - 1440000 i 146 dage. Laveste pris i perioden er 7.490 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 7.960 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.771 kr.

Den nuværende pris på 7.490 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.hold - 1440000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Max power bundle CT25 12V inkl. Joyst. sik.150amp, sik.hold - 1440000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20267.490 kr63 kr (1%)
9. maj 20267.553 kr398 kr (5%)
29. apr. 20267.951 kr401,92 kr (5%)
27. apr. 20267.549,08 kr397,32 kr (5%)
26. apr. 20267.946,4 kr451,4 kr (6%)
16. apr. 20267.495 kr456 kr (6%)
9. apr. 20267.951 kr11 kr (0%)
29. mar. 20267.940 kr80 kr (1%)
27. mar. 20267.860 kr20 kr (0%)
22. mar. 20267.880 kr83 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret