Gå til hovedindhold

Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm 15 Rose Gold 6 g

Max FactorRouge og bronzereEAN: 3616306381094
Pris fra 89,95 krtil 160 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 70,05 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm 15 Rose Gold 6 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.95 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Max Factor - Miracle Pure Luminous Touch - 15 Rose Gold
89,95 kr
Til butik
Max Factor - Miracle Pure Luminous Touch - 15 Rose Gold billede

Produktinformation

Få en frisk og naturlig glød med Max Factor Miracle Pure Highlighter Balm, en alsidig balm-stick,...

Produktspecifikationer

Mærke: max factor
Kategori: skønhed|makeup og tilbehør|ansigtsmakeup
EAN: 3616306381094
Varenr.: 757495
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Rose Gold 15
-34%95 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Rose Gold 15 billede

Produktinformation

Skab et naturligt slør af farve med Max Factor Miracle Pure Blush Balm, en multifunktionel balm-stick med hudpleje, der giver øjeblikkelig glød. Den ultracremede, opbyggelige farve blender perfekt ind og fremhæver din naturlige glød. Formuleret med fugtgivende jojobaolie og granatæbleekstrakt med antioxidantvirkning føles denne balm blød og silkeagtig på huden. Dermatologisk testet, vegansk formel og velegnet til alle hudtyper, inklusiv sensitiv hud. Find din perfekte duo og kombiner med en Max Factor Highlighter Balm for farve og glød, der holder hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Max Factor
Kategori: Rouge
0
Artikel nr.: 67930
EAN: 3616306381094
Varenr.: B096237
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm 15 Rose G
-25%95 kr
Før 127 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm 15 Rose G billede

Produktinformation

Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm er en flerbrugshighlighter i balm-stift-format som giver umiddelbar glød og friskhed. Den cremede formel er enkel at påføre og bygge op, og smelter sømløst ind i huden for et naturligt, strålende resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Max Factor
Kategori: Blush
Artikel nr.: 99350233316
EAN: 3616306381094
Varenr.: 3326430
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Max Factor Miracle Pure Luminous Touch 6 g - Rose Gold 15
-30%112,25 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Blush Balm Rose Gold 15
120 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Rose Gold 15 - 6 g
131 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm 15 Rose Gold 6 g
149 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Max Factor Miracle Pure Blush Balm
160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm 15 Rose Gold 6 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm 15 Rose Gold 6 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk89,95 kr89,95 krKøb
2Bangerhead DK95 kr95 krKøb
3Cocopanda DK95 kr95 krKøb
4NiceHair.dk112,25 kr112,25 krKøb
5Lyko DK120 kr120 krKøb
6NordicFeel DK131 kr131 krKøb
7Beautycos DK149 kr178 krKøb
8EauDeParfum.dk160 kr160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm 15 Rose Gold 6 g

PriceData har fulgt prisen på Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm 15 Rose Gold 6 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 89,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm 15 Rose Gold 6 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Max Factor Miracle Pure Luminous Touch Highlighter Balm 15 Rose Gold 6 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202689,95 kr5,05 kr (5%)
28. maj 202695 kr5,05 kr (6%)
24. maj 202689,95 kr5,05 kr (5%)
23. maj 202695 kr5,05 kr (6%)
14. maj 202689,95 kr22,3 kr (20%)
13. maj 2026112,25 kr22,3 kr (25%)
21. apr. 202689,95 kr22,3 kr (20%)
20. apr. 2026112,25 kr22,3 kr (25%)
14. apr. 202689,95 kr20,05 kr (18%)
13. apr. 2026110 kr20,05 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret