Gå til hovedindhold

Max Factor Facefinity All Day Flawles 3in1 Foundation - 080 Bronze - Bronze 080 - 30 ml - Bronze 080

Max FactorFoundation og concealereEAN: 3616303999490
Pris fra 105 krtil 159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 29. maj

Sammenlign priser på Max Factor Facefinity All Day Flawles 3in1 Foundation - 080 Bronze - Bronze 080 - 30 ml - Bronze 080 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Max Factor All Day Flawless 3in1 Foundation 080 Bronze
-34%105 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Max Factor All Day Flawless 3in1 Foundation 080 Bronze billede

Produktinformation

Facefinity All Day Flawless Foundation fra Max Factor giver dig tre funktioner i én - primer for holdbarhed, foundation med SPF 20 og concealer for perfekt dækning. Giver holdbare resultater med høj dækning og en mat finish. Den er oliefri, dermatologisk testet og vegansk. Facefinity All Day Flawless Foundation er en unik hybrid af primer, concealer og foundation med en multifunktionel, fuldt dækkende formel, der let blender ind i huden. Den dækker jævnt mørke rande og ufuldkommenheder og efterlader en mat, men strålende finish. All Day Flawless Foundation har en eksklusiv Flexi-hold™-teknologi, som betyder, at formlen er ultralet og bevæger sig jævnt med din hud, hvilket giver ultimativ komfort, mens du bruger den. Den indbyggede primer giver en jævn base og ekstra holdbarhed til din foundation, og den indbyggede concealer giver ekstra dækning, hvor det er nødvendigt. -3 i 1 produkt med primer, foundation og concealer -Høj dækning og lang holdbarhed -Mat finish -SPF 20 -Oliefri -Dermatologisk testet -Vegansk make-u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Max Factor
Kategori: Foundation
Vægt: 111g
Artikel nr.: 67842
EAN: 3616303999490
Varenr.: B081695
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Max Factor Facefinity All Day Flawles 3in1 Foundation - 080 Bronze - Bronze 080 - 30 ml - Bronze 080
-25%119,25 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Max Factor Facefinity All Day Flawles 3in1 Foundation - 080 Bronze - Bronze 080 - 30 ml - Bronze 080 billede

Produktinformation

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3-i-1 Foundation er en flydende foundation med indbygget primer og concealer, der giver et fejlfrit og airbrushed-look. Produktets Flexi-hold™-teknologi er designet til at give en langtidsholdbar mat finish, der fø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Max Factor
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3616303999490
Varenr.: 106489
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Max Factor All Day Flawless 3in1 Foundation 80 Bronze - 30 ml
149 kr
Til butik
Max Factor All Day Flawless 3in1 Foundation 80 Bronze - 30 ml billede

Produktinformation

Alt-i-en foundation med SPF 20 til perfekt dækning Max Factor All Day Flawless 3in1 Foundation kombinerer primer, foundation og concealer i ét praktisk produkt, der giver høj dækning og matt resultat hele dagen. Med indbygget SPF 20-beskyttelse og oliefri formel er den perfekt til daglig brug og efterlader huden jævn og velbeskyttet. Fordelene ved denne multifunktionelle foundation 3-i-1 formel med primer, foundation og concealer sparer tid i din sminkrutine Høj dækning, der skjuler ujævnheder og mørke ringe effektivt SPF 20 beskytter huden mod solens skadelige stråler Matt resultat, der holder hele dagen uden at føles tungt En smart løsning til din daglige sminkrutine. Læg Max Factor All Day Flawless 3in1 Foundation i din indkøbskurv allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Max Factor
Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 112106
EAN: 3616303999490
Varenr.: 112106
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MAX FACTOR All Day Flawless 3in1 Foundation 080 Bronze
159 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Liquid Foundation 80 Bronze
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor Facefinity All Day Flawles 3in1 Foundation - 080 Bronze - Bronze 080 - 30 ml - Bronze 080 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor Facefinity All Day Flawles 3in1 Foundation - 080 Bronze - Bronze 080 - 30 ml - Bronze 080 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK105 kr105 krKøb
2NiceHair.dk119,25 kr119,25 krKøb
3NordicFeel DK149 kr149 krKøb
4EauDeParfum.dk159 kr159 krKøb
5Lyko DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Max Factor Facefinity All Day Flawles 3in1 Foundation - 080 Bronze - Bronze 080 - 30 ml - Bronze 080

PriceData har fulgt prisen på Max Factor Facefinity All Day Flawles 3in1 Foundation - 080 Bronze - Bronze 080 - 30 ml - Bronze 080 i 162 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 132,74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Max Factor Facefinity All Day Flawles 3in1 Foundation - 080 Bronze - Bronze 080 - 30 ml - Bronze 080. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Max Factor Facefinity All Day Flawles 3in1 Foundation - 080 Bronze - Bronze 080 - 30 ml - Bronze 080 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026105 kr47 kr (81%)
29. maj 202658 kr47 kr (45%)
28. maj 2026105 kr8 kr (7%)
27. maj 2026113 kr9 kr (9%)
22. maj 2026104 kr1 kr (1%)
17. maj 2026103 kr1 kr (1%)
9. maj 2026104 kr28,74 kr (22%)
7. maj 2026132,74 kr19,74 kr (17%)
6. maj 2026113 kr15 kr (12%)
3. maj 2026128 kr33 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret